2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zware afvalinzamelvoertuigen met kraanhaak
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is om per perceel een Raamovereenkomst te sluiten met een leverancier voor het leveren van diverse voertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34144510 Fahrzeuge für Abfall
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Kraanhaakvoertuigen met 3-assen uitvoering in HVO ; Kraanhaakvoertuigen met 4-assen uitvoering in HVO inclusief perscontainer;
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Kraanhaakvoertuigen met 3-assen uitvoering in zero emissie;
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Kraanhaakvoertuigen met 4-assen uitvoering in zero emissie inclusief personcontainer