See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zorganizowanie i zarządzanie Strefą Płatnego Parkowania (SPP) i Płatnymi Parkingami miejskimi (PP) na terenie miasta Puck
Beschreibung: W ramach zakresu zamówienia Wykonawca: a) urządzi i wyposaży Strefę Płatnego Parkowania w Pucku (zwaną dalej „SPP”) w minimum 27 szt. parkomatów i inne urządzenia niezbędne do właściwego funkcjonowania SPP, b) będzie prowadził dozór techniczny i administracyjny oraz kompleksowy serwis gwarantujący stałą gotowość operacyjną urządzeń technicznych i komputerowych oraz bieżące utrzymanie SPP i jej wyposażenia, włącznie z utrzymaniem tablic informacyjnych ze skróconym regulaminem SPP, c) będzie pobierał w imieniu Zamawiającego opłaty za parkowanie oraz opłaty dodatkowe, będzie rozliczał te przychody i przekazywał je Zamawiającemu zgodnie z OPZ, d) będzie prowadził bieżącą kontrolę uiszczania opłat za parkowanie w SPP, zorganizuje, wyposaży i będzie prowadził Biuro Strefy Płatnego Parkowania (zwane dalej „biuro SPP”), e) wdroży elektroniczną bazę danych, w której gromadzone będą: dane przekazywane z parkomatów, zarejestrowane zawiadomienia o opłacie dodatkowej, ewidencja opłat wniesionych za pomocą urządzeń mobilnych, ewidencja reklamacji, ewidencja wszelkich wpływów do celów rozrachunkowych z Zamawiającym, f) będzie wykonywał inne zadania niezbędne do właściwej realizacji przedmiotu umowy.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 63712400 Betrieb von Parkplätzen und Parkhäusern
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: W ramach zakresu zamówienia Wykonawca: a) urządzi i wyposaży Strefę Płatnego Parkowania w Pucku (zwaną dalej „SPP”) w minimum 27 szt. parkomatów i inne urządzenia niezbędne do właściwego funkcjonowania SPP, b) będzie prowadził dozór techniczny i administracyjny oraz kompleksowy serwis gwarantujący stałą gotowość operacyjną urządzeń technicznych i komputerowych oraz bieżące utrzymanie SPP i jej wyposażenia, włącznie z utrzymaniem tablic informacyjnych ze skróconym regulaminem SPP, c) będzie pobierał w imieniu Zamawiającego opłaty za parkowanie oraz opłaty dodatkowe, będzie rozliczał te przychody i przekazywał je Zamawiającemu zgodnie z OPZ, d) będzie prowadził bieżącą kontrolę uiszczania opłat za parkowanie w SPP, zorganizuje, wyposaży i będzie prowadził Biuro Strefy Płatnego Parkowania (zwane dalej „biuro SPP”), e) wdroży elektroniczną bazę danych, w której gromadzone będą: • dane przekazywane z parkomatów, • zarejestrowane zawiadomienia o opłacie dodatkowej, • ewidencja opłat wniesionych za pomocą urządzeń mobilnych, • ewidencja reklamacji, • ewidencja wszelkich wpływów do celów rozrachunkowych z Zamawiającym, f) będzie wykonywał inne zadania niezbędne do właściwej realizacji przedmiotu umowy.