244719-2026 - Ergebnis
Polen – Marktforschung – Przygotowanie i przeprowadzenie badania oraz sporządzenie raportu pn. „Edukacja pozaszkolna dzieci i młodzieży oraz rola rodziny w procesach rozwojowych”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrzygotowanie i przeprowadzenie badania oraz sporządzenie raportu pn. „Edukacja pozaszkolna dzieci i młodzieży oraz rola rodziny w procesach rozwojowych”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacji VIIII części w ramach zadania Badania społeczne dotyczące całożyciowej edukacji w województwie wielkopolskim, tj. przygotowanie i przeprowadzenie badania oraz sporządzenie raportu pn. „Edukacja pozaszkolna dzieci i młodzieży oraz rola rodziny w procesach rozwojowych”. Celem badania jest: 1) określenie wpływu czynników społeczno-demograficznych na aktywność rodziny w zakresie edukacji dzieci, 2) określenie preferencji edukacyjnych wielkopolskich rodzin, 3) określenie stopnia obciążenia wielkopolskich rodzin edukacją dzieci, 4) określenie aspiracji edukacyjnych rodziców względem dzieci i ich roli w procesach wyborów edukacyjno-zawodowych potomstwa, 5) określenie wpływu edukacji dzieci na aktywność edukacyjną rodziców, 6) ocena postaw w zakresie samodzielnego planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej wielkopolskiej młodzieży przez osoby wspierające ją w planowaniu drogi zawodowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung107204-2026
Interne KennungWUP.XXV.3322.28.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW dn. 22.12.2025 r. przekazano do publikacji wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert. Ogłoszenie zostało opublikowane w dn. 23.12.2025 r. (OJ S 247/2025 23/12/2025) i zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych ogłoszenie zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy Pzp. 2. Zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający najpierw zbada i oceni oferty, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Na podstawie art. 139 ust. 2 ustawy Pzp Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą Oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu (JEDZ). Do złożenia tego oświadczenia Zamawiający wezwie wyłącznie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona. 4. Postępowanie prowadzone jest przez komisję przetargową, powołaną do przeprowadzenia postępowania. 5. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim. Dokumenty, w tym podmiotowe środki dowodowe, złożone przez Wykonawcę w toku postępowania, które zostały sporządzone w języku obcym, przekazuje się wraz z tłumaczeniem na język polski, poświadczonym przez tłumacza przysięgłego. 6. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego, jeżeli przepisy ustawy Pzp nie stanowią inaczej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79310000 Marktforschung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung2.3.3 (2026)