2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému jsou dodávky práškového aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod v areálu „Laguny OSTRAMO". Zadávání dílčích veřejných zakázek bude probíhat v závislosti na provozních potřebách zadavatele v předem neurčených nepravidelných intervalech, přičemž předpokládaný interval je cca 2-3 měsíce. Na základě provozních zkušeností, z nichž vyplývá, že při použití aktivního uhlí vyrobeného na bázi kamenného uhlí dochází k zanášení technologie čistírny lagunových vod, zejména k ucpávání potrubních tras a vysokotlakých čerpadel, zadavatel požaduje, aby aktivní uhlí nabízené v rámci dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném dynamickém nákupním systému bylo vyrobeno ze dřeva. Tento požadavek představuje technickou podmínku ve smyslu § 36 odst. 1 zákona a má dopad na prokázání technické kvalifikace dle § 79 odst. 2 písm. k) zákona. uvedené v kap. 8.3 zadávacích podmínek. Změna zadávacích podmínek se uplatní výhradně na dílčí veřejné zakázky zadávané po uveřejnění této změny na profilu zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung: 113594-2023
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: zadávací řízení na zavedení dynamického nákupního systému dle § 138 a násl. ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24954000 Aktivkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem dílčích veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému jsou dodávky práškového aktivního uhlí pro čistírnu lagunových vod v areálu „Laguny OSTRAMO". Na základě provozních zkušeností, z nichž vyplývá, že při použití aktivního uhlí vyrobeného na bázi kamenného uhlí dochází k zanášení technologie čistírny lagunových vod, zejména k ucpávání potrubních tras a vysokotlakých čerpadel, zadavatel požaduje, aby aktivní uhlí nabízené v rámci dílčích veřejných zakázek zadávaných v zavedeném dynamickém nákupním systému bylo vyrobeno ze dřeva. Tento požadavek představuje technickou podmínku ve smyslu § 36 odst. 1 zákona a má dopad na prokázání technické kvalifikace dle § 79 odst. 2 písm. k) zákona. uvedené v kap. 8.3 zadávacích podmínek. Změna zadávacích podmínek se uplatní výhradně na dílčí veřejné zakázky zadávané po uveřejnění této změny na profilu zadavatele.
Interne Kennung: Změna zadávací dokumentace