2. Verfahren
Verfahren
Titel: Management chráněných území Ústeckého kraje
Beschreibung: Jedná se o zavedení dynamického nákupního systému veřejných zakázek na služby. Zadavatel zavádí DNS na péči o zvláště chráněná území a další přírodovědně významné lokality v Ústeckém kraji. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území a další přírodovědně významné lokality v Ústeckém kraji. Služby jsou rozděleny do tří kategorií: A) management ploch – péče o biotopy (redukce křovin, odstraňování stařiny a opadu, seč, kácení a ořezy dřevin, redukce nežádoucích druhů rostlin včetně použití biocidů zahrnující i injektáž dřevin, vše včetně odklizení biomasy, dále výsadba dřevin, péče o dřeviny, pastva, narušování drnů); B) vytvoření nebo obnova značení zvláště chráněných území (pruhové značení na stromy nebo sloupky, výroba, instalace nebo oprava cedulí se státním znakem, infopanelů), výstavba nebo oprava oplocenek a podobných zařízení pro ochranu rostlin (většinou dřevěných nebo kovových); C) revitalizace vodního režimu v krajině spočívající v revitalizacích drobných vodních toků (vodních linií) a rašelinišť, výstavbě přehrážek, zahrnování odvodňovacích kanálů, budování tůní, údržbě nebo rušení odvodňovacích příkopů a meliorací.
Interne Kennung: KUUK/042584/2025/INV/VZ-ZPZ/0001
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77312000 Unkrautjäten, 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb v oblasti péče o zvláště chráněná území a další přírodovědně významné lokality v Ústeckém kraji. Služby jsou rozděleny do tří kategorií: A) management ploch – péče o biotopy (redukce křovin, odstraňování stařiny a opadu, seč, kácení a ořezy dřevin, redukce nežádoucích druhů rostlin včetně použití biocidů zahrnující i injektáž dřevin, vše včetně odklizení biomasy, dále výsadba dřevin, péče o dřeviny, pastva, narušování drnů); B) vytvoření nebo obnova značení zvláště chráněných území (pruhové značení na stromy nebo sloupky, výroba, instalace nebo oprava cedulí se státním znakem, infopanelů), výstavba nebo oprava oplocenek a podobných zařízení pro ochranu rostlin (většinou dřevěných nebo kovových); C) revitalizace vodního režimu v krajině spočívající v revitalizacích drobných vodních toků (vodních linií) a rašelinišť, výstavbě přehrážek, zahrnování odvodňovacích kanálů, budování tůní, údržbě nebo rušení odvodňovacích příkopů a meliorací.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse, 44220000 Material für Bautischlerarbeiten, 45421150 Bautischlerei-Einbauarbeiten ohne Metall, 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 77312000 Unkrautjäten, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77314000 Grundstückspflege