2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering horecaproducten Sportbedrijf Arnhem Horeca B.V.
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van een Raamovereenkomst met één leverancier voor het leveren van horecaproducten, om alle locaties op een juiste wijze te voorzien van de benodigde producten. Deze aanbesteding richt zich op de volgende horecaproducten: • Food • Dranken • Softijs • Brood/broodjes • Verpakt ijs • Zoetwaren • Non-food (minimale afname) Buiten de scope van deze aanbesteding vallen: • Koffie • Bier (hiervoor zullen aparte afspraken gemaakt worden. Wel kunnen eventuele voordelen, te behalen uit bestaande partnerships, in de aanbesteding worden meegenomen) De geschatte opdrachtwaarde bedraagt circa € 160.000,- per jaar exclusief BTW.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1