2. Verfahren
Verfahren
Titel: Terreinmeubilair
Beschreibung: De opdracht omvat: - Het ontwerpen van alle producten (terreinmeubilair) van de assortimentslijst door middel van tekeningen; - het soepel laten verlopen van het implementatieproces; - het leveren van alle producten zoals omschreven in de assortimentslijst; - het leveren van onderdelen van alle producten van de assortimentslijst (bijvoorbeeld planken of balken die vernield zijn door vandalisme); - alle producten moeten middels een klantvriendelijk bestel- en leveringsproces eenvoudig (kunnen) worden besteld en geleverd; - het proactief meedenken over innovatieve oplossingen/aanpassingen in het product assortiment. De raamovereenkomst wordt in beginsel aangegaan voor 2 jaar. Er zijn verleningsopties van 4 x 2 jaar. De verwachting is dat er jaarlijks voor ongeveer € 200.000,- aan terreinmeubilair besteld zal worden. Op basis van een contractduur van maximaal 10 jaar komt de contractwaarde uit op € 2.000.000,-
Interne Kennung: P23-401
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: In een aantal gebieden is er behoefte aan een lowbudget oplossing, wanneer er geen budget is wordt vaak een boomstam gebruikt als basic zitelement. Staatsbosbeheer wil samen met de leverancier aan de slag met de ontwikkeling van deze variant, voor de beheereenheden die zelf geen boomstambanken kunnen fabriceren. De prijs voor deze bank is niet inbegrepen in de totaalprijs.