2. Verfahren
Verfahren
Titel: ROK cyclisch onderhoud bomen - Rheden
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De gemeente is gerechtigd om maximaal € 1.100.000,- aan deelopdrachten te verstrekken onder deze Raamovereenkomst.
Interne Kennung: Zaaknummer: 2024-007675
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: ROK cyclisch onderhoud bomen - gemeente Rheden
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt in eerste instantie voor 2 jaar gegund met de mogelijkheid tot 2 keer 1 jaar verlenging.