2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jeugdhulp zonder verblijf 2025 Begeleiding - Openhouse procedure
Beschreibung: Dit betreft een aankondiging van niet-openstelling Toelatingsprocedure 2025. Onbekend
Interne Kennung: IA2024.10.03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dit betreft een aankondiging van niet-openstelling Toelatingsprocedure 2025. Open house procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Begeleiding basis
Beschreibung: Begeleiding basis bestaande uit: Begeleiding-individueel basis en, Begeleiding-groep basis.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Begeleiding specialistisch
Beschreibung: Begeleiding-individueel specialistisch en Begeleiding-groep specialistisch. Wanneer u zich aanmeldt voor perceel 2 dient u zich tevens in te schrijven op perceel 1.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Dagbesteding
Beschreibung: Dagbesteding basis en Dagbesteding specialistisch.
Interne Kennung: 3