2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (EPC) depo Zličín
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření smlouvy mezi zadavatelem a dodavatelem na poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem metodou Energy Performance Contracting administrativní budovy A v areálu Depo Zličín, Dopravního podniku hl. m. Prahy, akciová společnost. Součástí předmětu plnění veřejné zakázky je též veškerá inženýrská činnost včetně zhotovení projektu a dokumentace skutečného provedení energeticky úsporných opatření. Součástí plnění jsou také další služby nutné k úspěšnému fungování energetického systému po zavedení energeticky úsporných zařízení. V rámci veřejné zakázky bude poskytovatelem služeb zajištěn návrh, příprava, realizace, financování a vyhodnocování úsporných opatření. Ke splácení nákladů na realizaci budou v maximální možné míře použity úspory generované úspornými opatřeními. Přínosy z úsporných opatření budou poskytovatelem služeb garantovány po dobu celého období trvání smlouvy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (EPC) depo Zličín