24491-2025 - Ergebnis
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z punktem napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędących odpadami w 2025r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie i prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) wraz z punktem napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędących odpadami w 2025r.
BeschreibungZamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji usługę polegającą na: 1) odbieraniu odpadów komunalnych zgodnie ustawą z dnia 13 września 1996r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 z późn. zm.) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Piekary Śląskie; odbieranie odpadów odbywać się będzie zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku w Gminie Piekary Śląskie i uchwałą Rady Miasta Piekary Śląskie w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów; odpady dostarczane będą do instalacji wybranych przez Zamawiającego w wyniku przetargu na zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych, pochodzących z terenu Gminy Piekary Śląskie w 2025r. 2) organizowaniu i prowadzeniu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, zgodnie z art. 4a ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, obowiązującym Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Piekary Śląskie oraz uchwałami Rady Miasta Piekary Śląskie wydanymi na podstawie art. 6r ust. 3 i ust. 4 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, 3) prowadzeniu i obsłudze Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) na mocy art. 3 ust. 2 pkt 6 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz zgodnie z art. 9ea tej ustawy oraz prowadzeniu i obsłudze funkcjonującego w ramach PSZOK punktu napraw i ponownego użycia produktów lub części produktów niebędących odpadami.
Vorherige Bekanntmachung750810-2024
Interne KennungBZP.271.43.2024
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001