244910-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Kanalisationsarbeiten – Kanalizace a ČOV Krumvíř - zhotovitel stavby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kanalizace a ČOV Krumvíř - zhotovitel stavby
Beschreibung: Předmětem projektu je výstavba nové kanalizační sítě a čistírny odpadních vod v obci Krumvíř.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232410 Kanalisationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dohodou smluvních stran, a z důvodu změny rozsahu díla (vícepráce) týkajících se nepředvídatelných skutečností zjištěných během výstavby, a dále pak z důvodu neprovedení některých prací (méněkráte) se mění cena o dílo.