See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciepła do budynków Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła do budynków Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. 1. Część 1: Dostawa ciepła do budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. 2. Część 2: Dostawa ciepła do budynku Centrum Medycyny Inwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego. 3. Część 3: Dostawa ciepła do obiektów Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Dębinki w Gdańsku.
Interne Kennung: 82/WR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa ciepła do budynku Centrum Medycyny Nieinwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.
Beschreibung: Termin realizacji dostaw: 12 miesięcy Taryfa GPEC VIII.1. Moc zamówiona 6,65 MW. Prognozowane zużycie: 35 000 GJ
Interne Kennung: 82/WR/2026- Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ciepła do obiektów Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego przy ul. Dębinki w Gdańsku.
Beschreibung: Termin realizacji dostaw: 12 miesięcy Taryfa GPEC VIII.2. Moc zamówiona 3,0 MW. Prognozowane zużycie: 30 000 G
Interne Kennung: 82/WR/2026- Część 3
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa ciepła do budynku Centrum Medycyny Inwazyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego.
Beschreibung: Termin realizacji dostaw: 12 miesięcy Taryfa GPEC VIII.1. Moc zamówiona 4,5 MW. Prognozowane zużycie: 35 000 GJ
Interne Kennung: 82/WR/2026- Część 2