2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výkon činnosti dendrologa - SSÚD 11 a 12
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je výkon činnosti dendrologa – pasportizace dřevin doprovázející dálniční komunikaci, provádění mimořádných prohlídek silniční doprovodné vegetace, inženýrská činnost a technický dozor pro kácení, probírky, řezy dřevin a náhradní výsadby
Interne Kennung: 80SD001105
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001