See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky chemických přípravků a hnojiv v roce 2026
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou dodávky chemických přípravků a hnojiv pro potřeby zadavatele v roce 2026 na místa plnění.
Interne Kennung: VLS-NAK-2026-152-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24457000 Fungizide, 24453000 Herbizide, 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen, 24410000 Stickstoffdünger, 24440000 Diverse Düngemittel, 24452000 Insektizide
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Divize Karlovy Vary
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24453000 Herbizide, 24457000 Fungizide, 24400000 Düngemittel und Stickstoffverbindungen, 24410000 Stickstoffdünger, 24440000 Diverse Düngemittel, 24452000 Insektizide
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy v tom smyslu, že dodavatel je oprávněn zaměnit chemické přípravky uvedené v příloze č. 1 RD, a to v případě, kdy potřeba této záměny bude způsobena objektivními příčinami (zejm. vyřazení původního chemického přípravku ze Seznamu povolených přípravků na ochranu lesa, ukončení výroby či distribuce původních chemických přípravků ze strany výrobce či dovozce původního přípravku, atd.) - viz. obchodní podmínky.
Los: LOT-0001
Titel: Divize Hořovice
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0007
Titel: Správa lesních školek
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0002
Titel: Divize Horní Planá
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0004
Titel: Divize Mimoň
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Divize Plumlov
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Divize Lipník nad Bečvou
Interne Kennung: 6