2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Online- en Offline Marketing
Beschreibung: Online- en Ofline marketing, inclusief de inkoop van Marketing en Media – advies, uitvoering en campagnemanagement € 1.250.000,- per jaar Perceel 1 - Online € 400.000 per jaar Perceel2 - Offline € 850.000 per jaar
Interne Kennung: M.000783
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De procedure ken één ronde waarin inschrijvers een offerte kunnen indienen; Uitsluitingsgronden zijn van toepassing; Er moet voldaan worden aan geschiktheidseisen; De gunning wordt beoordeeld op gunningcriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Online Marketing
Beschreibung: Online marketing • Media- en kanalenadvies • Online marketing • Innovaties en vernieuwingen Voor uitgebreide info zie beschrijvend document € 1.250.000,- per jaar Perceel 1 - Online € 400.000 per jaar Perceel2 - Offline € 850.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optioneel kan Opdrachtgever strategische vraagstukken bij Opdrachtnemer neerleggen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Offline Marketing
Beschreibung: • Media advies • Media inkoop • Innovaties en vernieuwingen Zie ook beschrijvend document € 850.000 per jaar incl OOH middelen
Interne Kennung: 2