245012-2026 - Ergebnis
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Posuzování veřejných zakázek pro Národní plán obnovy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPosuzování veřejných zakázek pro Národní plán obnovy
BeschreibungPředmětem plnění bude poskytování právních služeb spočívajících v posuzování veřejných zakázek zadávaných žadateli a příjemci dotací z Národního plánu obnovy, komponent 6.1 a 6.2.Předmětem posuzování veřejných zakázek žadatelů a příjemců dotací mohou být postupy a úkony zadavatele ve všech druzích zadávacích řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění platných předpisů (dále jen „zákon“) i postupy zadavatele, kdy zadavatel není povinen zadat veřejnou zakázku v zadávacím řízení, nebo postupy zadavatele, které zákon nepovažuje za zadání veřejné zakázky.
Vorherige Bekanntmachung758717-2023
Interne Kennung19 22
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung
5. Los
LosLOT-0001