2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA KONSERW MIĘSNYCH I RYBNYCH DLA 24. WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W GIŻYCKU
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych i rybnych dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku. 2. Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 2.1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; 2.2. Opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe)– Załącznik nr 4 do SWZ; 2.3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 18/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa konserw mięsnych i rybnych dla 24. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Giżycku. 2.Szczegółowy opis przedmiotu oraz warunki zamówienia zawierają dokumenty: 2.1. Zestawienie cenowe przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ; 2.2. Opis przedmiotu zamówienia (minimalne wymagania jakościowe)– Załącznik nr 4 do SWZ; 2.3. Wzór umowy – Załącznik nr 5 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opis opcji zawiera załącznik nr 2 zestawienie cenowe i projekt umowy załącznik 5 do SWZ