See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: Systém odsávání a technologie čištění odpadní vzdušiny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky „Dodávka technologií do společnosti Stabilplastik, spol. s. r.o.: Systém odsávání a technologie čištění odpadní vzdušiny“ je dodávka systému odsávání, včetně ventilátoru a linka čištění odpadní vzdušiny, odsávané od zdrojů znečištění, jimiž jsou dva výrobní stroje. Upřesnění předmětu zakázky a požadované technické parametry jsou uvedeny v příloze č. 5 (Technická specifikace).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514300 Geräte zum Filtrieren
5. Los
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 001