See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audiovisuele middelen raadzaal
Beschreibung: De gemeente Stadskanaal is voornemens de raadzaal te revitaliseren wat betreft de audiovisuele middelen. Het betreft o.a. de volgende voorzieningen: • Een nieuw draadloos discussie systeem op basis van 32 discussieposten; • Een vergadermanagement systeem; • Een camera regie systeem inclusief 6x IP-SDI PTZ camera’s; • Een luidsprekersysteem; • Een Audio DSP; • Een AV over IP systeem; • Videomonitoren; • Zendermicrofoons; • Slechthorenden systeem. Naast het leveren en installeren van de apparatuur wil de gemeente ook een onderhoudscontract af sluiten.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000