245136-2026 - Ergebnis
Tschechien – Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke – FZŠ - Chemický kontejner hm. kategorie S - opakované zadání
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelFZŠ - Chemický kontejner hm. kategorie S - opakované zadání
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks kontejneru chemického s příslušenstvím podle požadavků zadavatele a technických podmínek, které jsou Přílohou č. 1 zadávacích podmínek a které tvoří Přílohu č. 1 návrhu smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensZadávací podmínky jsou uveřejněny na profilu zadavatele.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34221000 Fahrbare Großbehälter für besondere Zwecke
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungHSKV-1925/2025-EKO