2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávku plynů a pronájem tlakových lahví
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je uzavření Rámcové dohody s jedním dodavatelem pro každou část zadávacího řízení na dodávku. Zadávací podmínky uvedené v těchto zadávacích podmínkách jsou shodné pro všechny části zadávacího řízení, s výjimkou těch míst, kde je výslovně uvedeno použití pro konkrétní část zadávacího řízení. Zakázka je rozdělena na 4 části. Část 1. – Technické plyny – předmětem je poskytnutí tlakových lahví formou nájmu a dodávky technických plynů do místa plnění dle potřeb zadavatele. Část 2. – Speciální plyny – předmětem je poskytnutí tlakových lahví formou nájmu a dodávky speciálních (maloobrátkových) plynů do místa plnění dle potřeb zadavatele. Část 3. – Kapalný dusík– předmětem je doplňování zásobníku kapalným dusíkem dle požadavků zadavatele. Zadavatel má vlastní Dewarovy nádoby, proto předmětem této části zakázky není pronájem nádob. Část 4. – Kapalné helium– předmětem je doplňování zásobníku kapalným heliem dle požadavků zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24110000 Technische Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. - Technické plyny
Beschreibung: Předmětem 1. části zakázky je poskytnutí tlakových lahví formou nájmu a dodávky technických plynů do místa plnění dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Část 1. - Technické plyny
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. - Kapalný dusík
Beschreibung: Předmětem 3. části zakázky je doplňování zásobníku kapalným dusíkem dle požadavků zadavatele. Zadavatel má vlastní Dewarovy nádoby, proto předmětem této části zakázky není pronájem nádob.
Interne Kennung: Část 3. - Kapalný dusík
Haupteinstufung (cpv): 24111800 Flüssigstickstoff
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. - Speciální plyny
Beschreibung: Předmětem 2. části zakázky je poskytnutí tlakových lahví formou nájmu a dodávky speciálních plynů do místa plnění dle potřeb zadavatele.
Interne Kennung: Část 2. - Speciální plyny