See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i wywóz nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 1: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Sobieskiego 35, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. ZHP 1, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy Strzelnica Garnizonowa, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 4) Kompleks wojskowy Krupski Młyn, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy ul. Cyrana 8, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych. Część 2: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Francuska 30, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. M. Curie Skłodowskiej 20, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kilińskiego 9 Katowice – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 32, Będzin- wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Piłsudskiego 2, Rybnik – dzierżawa pojemników. Część 3: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul.75 Pułku Piechoty 3, Chorzów – wywóz nieczystości stałych. Część 4: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 68, Opole - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 88, Opole - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 45, Opole - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 84, Opole - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Zbożowa 29, Opole – wywóz nieczystości stałych, płynnych i wielkogabarytowych; 6) Kompleks wojskowy ul. Wawrzynka, Winów k. Opola - wywóz nieczystości stałych; 7) Kompleks wojskowy ul. Ochodzka 3 Komprachcice - wywóz nieczystości stałych; 8) Kompleks wojskowy Polska Nowa Wieś – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 9) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 90, Opole - wywóz nieczystości stałych. Część 5: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Bardowskiego 3, Bielsko-Biała wraz z budynkiem Centrum Pomocy Rodzinom Wojskowym po misjach zagranicznych wraz z kaplicą garnizonową Parafii Wojskowej – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Przedwiośnie, ul. Zorzy, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 3) Kompleks wojskowy ul. Piastowska 14, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Broniewskiego 27, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych. Część 6: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Czarnieckiego 12, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 33, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 36, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Knosały Radzionków, Bytom - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy (zlokalizowany w lesie), Toszek - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 6) Kompleks wojskowy, Przezchlebie, ul. Ziemięcicka Gliwice- wywóz nieczystości stałych i płynnych. Część 7: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Gen. Andersa 47, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Mieszka I-go 26, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Zawiszy Czarnego 7, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy Kościół Garnizonowy ul. Św. Barbary 2, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy Strzelnica ul. Ku Dołom, Gliwice - wywóz nieczystości stałych i płynnych. Część 8: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Arki Bożka 9, Kuźnia Raciborska - wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych. Część 9: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Częstochowska, Tarnowskie Góry – Lasowice - wywóz nieczystości stałych i płynnych. Część 10: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy Krapkowice – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy Wojskowe Centrum Rekrutacji, ul. Łukasiewicza 11, Kędzierzyn ‒ Koźle – wywóz nieczystości stałych. Część 11: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Orzechowa 11, Ustroń-Hermanice – wywóz nieczystości stałych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki: • załącznik nr 2 – opis przedmiotu zamówienia dla części 1 - 11; • załącznik nr 3 – projektowane postanowienia umowy; • załącznik nr 4 – formularze cenowe odpowiednio dla danej części.
Vorherige Bekanntmachung: 563407-2024
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 część-SOI LUBLINIEC
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 1: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Sobieskiego 35, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. ZHP 1, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy Strzelnica Garnizonowa, Lubliniec – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 4) Kompleks wojskowy Krupski Młyn, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy ul. Cyrana 8, Lubliniec - wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji dla każdej części, o którym mowa w art. 441 ustawy Pzp, w wysokości 10% zamówienia podstawowego w związku z możliwością zwiększenia ilości odpadów w trakcie obowiązywania umowy lub dokonania zmian w zakre-sie częstotliwości wywożenia, lub zwiększenia ilości dzierżawionych pojemników. Zamawiający zastrzega zastosowanie prawa opcji do zwiększenia zakresu zamówienia po zrealizowaniu zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Ww. ilości dla danej części są ilościami szacunkowymi, które mogą ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający może z prawa opcji skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nie skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega również, że ceny jednostkowe objęte prawem opcji będą identyczne, jak w zamówieniu podstawowym. Dodatkowe szczegóły związane z prawem opcji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2 część-SOI KATOWICE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 2: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Francuska 30, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. M. Curie Skłodowskiej 20, Katowice - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kilińskiego 9 Katowice – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 32, Będzin- wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Piłsudskiego 2, Rybnik – dzierżawa pojemników.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 część-SOI KATOWICE_CHORZÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 3: odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul.75 Pułku Piechoty 3, Chorzów – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 część-SOI OPOLE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 4: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 68, Opole - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 88, Opole - wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Kościuszki 45, Opole - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Domańskiego 84, Opole - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy ul. Zbożowa 29, Opole – wywóz nieczystości stałych, płynnych i wielkogabarytowych; 6) Kompleks wojskowy ul. Wawrzynka, Winów k. Opola - wywóz nieczystości stałych; 7) Kompleks wojskowy ul. Ochodzka 3 Komprachcice - wywóz nieczystości stałych; 8) Kompleks wojskowy Polska Nowa Wieś – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 9) Kompleks wojskowy ul. Niemodlińska 90, Opole - wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 część-SOI BIELSKO-BIAŁA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 5: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Bardowskiego 3, Bielsko-Biała wraz z budynkiem Centrum Pomocy Rodzinom Wojskowym po misjach zagranicznych wraz z kaplicą garnizonową Parafii Wojskowej – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 2) Kompleks wojskowy ul. Przedwiośnie, ul. Zorzy, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych i nieczystości płynnych; 3) Kompleks wojskowy ul. Piastowska 14, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Broniewskiego 27, Bielsko-Biała – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 część-SOI Bytom
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 6: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Czarnieckiego 12, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 33, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Oświęcimska 36, Bytom – wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy ul. Knosały Radzionków, Bytom - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 5) Kompleks wojskowy (zlokalizowany w lesie), Toszek - wywóz nieczystości stałych i płynnych; 6) Kompleks wojskowy, Przezchlebie, ul. Ziemięcicka Gliwice- wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 część-SOI GLIWICE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 7: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Gen. Andersa 47, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Mieszka I-go 26, Gliwice – wywóz nieczystości stałych; 3) Kompleks wojskowy ul. Zawiszy Czarnego 7, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 4) Kompleks wojskowy Kościół Garnizonowy ul. Św. Barbary 2, Gliwice - wywóz nieczystości stałych; 5) Kompleks wojskowy Strzelnica ul. Ku Dołom, Gliwice - wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 część-SOI GLIWICE_KUŹNIA_RACIBORSKA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 8: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników z kompleksu wojskowego: 1) Kompleks wojskowy ul. Arki Bożka 9, Kuźnia Raciborska - wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 część-SOI TARNOWSKIE GÓRY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 9: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy ul. Opolska 36, Tarnowskie Góry - wywóz nieczystości stałych; 2) Kompleks wojskowy ul. Częstochowska, Tarnowskie Góry – Lasowice - wywóz nieczystości stałych i płynnych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 część-SOI KRAPKOWICE
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych oraz wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników do gromadzenia odpadów wytwarzanych w kompleksach wojskowych administrowanych przez 4 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Gliwicach w podziale na 11: Część 10: Odbiór i wywóz nieczystości stałych segregowanych i niesegregowanych wraz z dzierżawą pojemników oraz wywóz nieczystości płynnych z kompleksów wojskowych: 1) Kompleks wojskowy Krapkowice – wywóz nieczystości stałych i płynnych; 2) Kompleks wojskowy Wojskowe Centrum Rekrutacji, ul. Łukasiewicza 11, Kędzierzyn ‒ Koźle – wywóz nieczystości stałych.
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 część-SOI KATOWICE_HERMANICE_USTROŃ
Interne Kennung: 4WOG.1200.2712.78.2024 część 11