2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění poledního stravování pro ČGS
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek poledního stravování včetně výdeje pokrmů pro zaměstnance České geologické služby. Uchazeč zajistí přípravu, balení, dopravu, předání hotových pokrmů do sídla zadavatele na adrese Klárov 3, Praha 1 a výdej. Plnění bude probíhat každý pracovní den po dobu 48 měsíců od zahájení poskytování služeb. Polední strava bude určena pro zaměstnance zadavatele a bude dodávána ve stanoveném čase, přičemž zadavatel požaduje možnost denního výběru
Interne Kennung: N006/25/V00011504
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění dodávek poledního stravování včetně výdeje pokrmů pro zaměstnance České geologické služby. Uchazeč zajistí přípravu, balení, dopravu, předání hotových pokrmů do sídla zadavatele na adrese Klárov 3, Praha 1 a výdej. Plnění bude probíhat každý pracovní den po dobu 48 měsíců od zahájení poskytování služeb. Polední strava bude určena pro zaměstnance zadavatele a bude dodávána ve stanoveném čase, přičemž zadavatel požaduje možnost denního výběru z více druhů jídel, polévky na nápoje. Výdej jídel zajistí dodavatel ve vyhrazených prostorách zadavatele.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V souladu s § 100 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, odběratel vyhrazuje možnost změny závazku v rozsahu rozšířeného plnění, které spočívá v dodání hotových jídel pro další objekt odběratele na území hlavního města Prahy. V rámci této změny může být cena za jednu porci, při dodání do dalšího objektu, navýšena maximálně o 20 % oproti původně sjednané ceně. Toto navýšení ceny je možné pouze v důsledku změny relevantních nákladů souvisejících s dodáním do uvedeného objektu (např. doprava nebo logistické náklady).