2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft een zogenoemde maatwerkregeling. De Opdracht betreft de volledige basisdienstverlening in het kader van arbodienstverlening voor Flores Onderwijs en Delta Scholengroep en omvat exclusief op afroep de wettelijke Poortwachter-taken, inzet van bedrijfsarts en praktijkondersteuner bedrijfsarts en digitale ondersteuning via een passend verzuimsysteem. Aanvullende diensten zijn eveneens op afroep maar niet-exclusief. Aanbestedende diensten zoeken 1 contractspartij voor 2 verschillende raamovereenkomsten. Een raamovereenkomst met de stichting Flores onderwijs en een zelfde raamovereenkomst met Delta, stichting voor Katholiek en Protestants-Christelijk primair onderwijs. Vanwege een mogelijke fusie in de komende jaren, zit er een optie in dat beide raamovereenkomsten samensmelten tot 1 raamovereenkomst met de nieuwe contractspartij die is ontstaan uit de beide separate contractspartijen die zijn gefuseerd. Inschrijvers verplichten zich om hun aanbieding voor zowel perceel 1 als perceel 2 te laten gelden. Uiteindelijk wordt er dus met maar 1 partij een raamovereenkomst gesloten voor 2 verschillende opdrachtgevers.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad, Inschrijvers zijn verplicht om in te schrijven op beide percelen. Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel Flores
Beschreibung: Dit perceel heeft als Opdrachtgever de Stichting Flores Onderwijs, ingeschreven in de Kamer van Koophandel onder nummer 09165987 Zie aanbestedingsleidraad voor de exacte inhoud. De scope van de opdracht betreft een zogenoemde maatwerkregeling. De Opdracht betreft de volledige basisdienstverlening in het kader van arbodienstverlening voor Flores Onderwijs en Delta Scholengroep en omvat exclusief op afroep: wettelijke Poortwachter-taken; inzet van bedrijfsarts en praktijkondersteuner bedrijfsarts; digitale ondersteuning via een passend verzuimsysteem.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Op het moment dat de beide aanbestedende diensten met elkaar fuseren zal er nog maar 1 raamovereenkomst zijn met de partij die alsdan is ontstaan uit de beide aanbestedende diensten
Los: LOT-0002
Titel: Perceel Delta
Beschreibung: Dit perceel heeft als Opdrachtgever Delta, stichting voor Katholiek en Protestants-Christelijk primair onderwijs, ingeschreven in de Kamer van Koophandel onder nummer 41053000 Zie aanbestedingsleidraad voor de exacte inhoud. De scope van de opdracht betreft een zogenoemde maatwerkregeling. De Opdracht betreft de volledige basisdienstverlening in het kader van arbodienstverlening voor Flores Onderwijs en Delta Scholengroep en omvat exclusief op afroep: wettelijke Poortwachter-taken; inzet van bedrijfsarts en praktijkondersteuner bedrijfsarts; digitale ondersteuning via een passend verzuimsysteem.
Interne Kennung: 2