245265-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Budowa w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budynku Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Krakowie przy ul. Górka Narodowa 116
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBudowa w systemie „zaprojektuj i wybuduj” budynku Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Socjoterapeutycznych w Krakowie przy ul. Górka Narodowa 116
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1.1) Sporządzenie (na podstawie PFU) dokumentacji technicznej; 1.2) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń; 1.3) Wykonanie robót budowlanych i prac wchodzących w zakres zamówienia podstawowego, a określonych w załączniku nr 1 do wzoru umowy, który to wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 1.4) Zapewnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia; 1.5) Zakup i dostawa (wraz z montażem): okapu głównego wyspy kuchni oraz okapów z niezależnym wyciągiem dla zmywarki kapturowej i pieca konwekcyjno-parowego. Szczegółowy zakres zamówienia podstawowego określa SWZ. 2) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonania wskazanych przez Zamawiającego w SWZ robót budowlanych i prac. Szczegółowy zakres zamówienia opcjonalnego został określony w załączniku nr 2 do wzoru umowy, który to wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie posiadanie w budżecie Zamawiającego środków finansowych na realizację robót objętych prawem opcji. Zamawiający określił maksymalną wartość opcji poprzez określenie zakresu prac objętych prawem opcji. Objaśnienie zastosowanych w ogłoszeniu skrótów: PFU -program funkcjonalno-użytkowy; SWZ - specyfikacja warunków zamówienia; JEDZ - jednolity europejski dokument zamówienia; Ustawa PZP - ustawa z dnia11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.); Ustawa PB - ustawa z dnia 7 lipca 1994 r. – Prawo Budowlane (tj.: Dz.U. z 2025 r., poz. 418 ze zm.); Ustawa PWAU - ustawa z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. z 2024 r. poz. 507 ze zm.); Rozporządzenie 833/2014 - Rozporządzenie Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014r. dotyczące środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE L 229 z 31.07.2014, str. 1, ze zm.).
Vorherige Bekanntmachung667416-2025
Interne KennungMCOO/ZP/R/15/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający korzysta z możliwości skrócenia terminu wskazanej w art. 138 ust. 4 ustawy PZP zgodnie z którym Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż 35 (- licząc od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej), jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 tejże ustawy.
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungenLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 80511000 Ausbildung des Personals, 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht, 90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Przedmiotem zamówienia podstawowego jest: 1.1) Sporządzenie (na podstawie PFU) dokumentacji technicznej; 1.2) Uzyskanie niezbędnych pozwoleń; 1.3) Wykonanie robót budowlanych i prac wchodzących w zakres zamówienia podstawowego, a określonych w załączniku nr 1 do wzoru umowy, który to wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 1.4) Zapewnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia; 1.5) Zakup i dostawa (wraz z montażem): okapu głównego wyspy kuchni oraz okapów z niezależnym wyciągiem dla zmywarki kapturowej i pieca konwekcyjno-parowego. Szczegółowy zakres zamówienia podstawowego określa SWZ.
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, w ramach którego zastrzega sobie możliwość zlecenia wykonania wskazanych przez Zamawiającego w SWZ robót budowlanych i prac. Szczegółowy zakres zamówienia opcjonalnego został określony w załączniku nr 2 do wzoru umowy, który to wzór stanowi załącznik nr 3 do SWZ. Warunkiem skorzystania z prawa opcji będzie posiadanie w budżecie Zamawiającego środków finansowych na realizację robót objętych prawem opcji. Zamawiający określił maksymalną wartość opcji poprzez określenie zakresu prac objętych prawem opcji.