See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa komputerów, dostawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, dostawa materiałów komputerowych oraz oprogramowania z dopuszczeniem składania ofert częściowych.
Beschreibung: Zamawiający planuje zamówienie, którego przedmiotem będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych i przenośnych, monitorów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, materiałów komputerowych i sprzętu multimedialnego, dysków, zgodnie z dokumentami zamówienia. Konkretne sprzęty i oprogramowanie do zakupu Zamawiający wskaże w ogłoszeniu o zamówieniu oraz w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: AZP-261-16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Komputery stacjonarne typu stacja graficzna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych typu stacja graficzna w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Komputery stacjonarne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów stacjonarnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Komputery Apple lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów i akcesoriów, w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Sprzęt multimedialny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego sprzętu multimedialnego w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 4
Haupteinstufung (cpv): 32322000 Multimediaausrüstung
Los: LOT-0005
Titel: Komputery przenośne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego komputerów przenośnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Monitory
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego monitorów w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 6
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0007
Titel: Urządzenia peryferyjne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego urządzeń peryferyjnych w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: Część nr 7
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0008
Titel: Oprogramowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego oprogramowania w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 8
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Los: LOT-0009
Titel: Materiały komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w tej części będzie zakup i dostarczenie do siedziby Zamawiającego materiałów komputerowych (dyski, klawiatury, kamery, kable, konwertery itp.) w ilości i o parametrach, które zostaną podane w dokumentach zamówienia.
Interne Kennung: część nr 9
Haupteinstufung (cpv): 30237200 Computerzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30237200 Computerzubehör