2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie w czystości chodników, placów i ulic oraz przystanków autobusowych, oraz podwórek gminnych i placów zabaw na terenie gminy Słubice
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie w czystości chodników, placów i ulic oraz przystanków autobusowych, oraz podwórek gminnych i placów zabaw na terenie gminy Słubice. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie części bądź na jedną wybraną. 1.1. CZĘŚĆ 1 ZAMÓWIENIA: „Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, placów i ulic oraz przystanków autobusowych.” 1. Utrzymanie w czystości ulic, placów i chodników – określonych w załącznikach do SWZ, w zakresie określonym poniżej: a) utrzymanie czystości na chodnikach miejskich poprzez zamiatanie chodników miejskich, w tym likwidacja chwastów rosnących na chodnikach wraz z wywozem nieczystości na składowisko odpadów co najmniej 4 razy w miesiącu, b) zamiatanie ulic miejskich na całej szerokości jezdni łącznie z utrzymaniem w czystości pobocza o szerokości do 2,00 m po obu stronach jezdni w przypadku braku chodnika, w tym obowiązkowe oczyszczanie ulic przy krawężnikach na szerokości szczotki mechanicznej tj. około 1,0 m jezdni, obustronnie wykonywane co najmniej ………..(zgodnie z ofertą) razy w miesiącu oraz oczyszczanie zanieczyszczeń na pozostałej części jezdni, w tym powstałych w sposób nieprzewidziany (kolizje drogowe, rozsypane materiały, itp.) w ciągu godziny od powiadomienia przez odpowiednie służby (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska), c) utrzymanie w czystości miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych, obniżonych przejść dla pieszych oraz kostki integracyjnej w miejscu jej występowania, d) utrzymanie w czystości ławek znajdujących się przy chodnikach, placach oraz na wale przeciwpowodziowym (mycie z częstotliwością co najmniej 2 razy w okresie maj-październik), e) opróżnianie pojemników (koszy) na odpady komunalne (w przypadku, gdy zapełnienie kosza przekracza 50% jego objętości) 5 razy w tygodniu oraz sprzątanie terenu wokół koszy, prostowaniu przechylonych lub wywróconych koszy na odpady komunalne oraz utrzymywaniu ich w czystości. Zestawienie pojemników (koszy) stanowi załącznik do SWZ. f) 3 razy w tygodniu opróżnianie pojemników (koszy) na śmieci zlokalizowanych wzdłuż wału przeciwpowodziowego na odcinku 0+700 do 4+500. Zestawienie pojemników (koszy) stanowi załącznik do SWZ. g) bieżące utrzymanie w czystości ciągu pieszego znajdującego się na koronie wału na odcinku 0+700 do 4+500, poprzez zamiatanie i sprzątanie co najmniej 1 raz w tygodniu, oraz sprzątanie śmieci z wału od strony odwodnej i odpowietrznej, h) utrzymanie w czystości ścieżki rowerowej znajdującej się na koronie wału na odcinku 4+500 do 18+990, poprzez zamiatanie i sprzątanie co najmniej 1 raz w miesiącu w okresie kwiecień – październik. 2. Utrzymanie w czystości przystanków autobusowych – określonych w załączniku do SWZ, obejmuje: a) bieżące utrzymanie porządku polegające na co najmniej dwa razy (2) w tygodniu zamiataniu i opróżnianie koszy na śmieci usytuowanych przy przystankach wraz z wywozem nieczystości na składowisko odpadów, potwierdzone kartami przekazania odpadów, b) mycie oszklonych przystanków co najmniej 1 raz w roku w okresie kwiecień – maj oraz w razie potrzeby na zgłoszenie Zamawiającego. 1.2. CZĘŚĆ 2 ZAMÓWIENIA: „Utrzymanie mienia komunalnego – podwórka i place zabaw.” 1. Obowiązki Wykonawcy do wykonania na gminnych podwórkach (posesjach) - określonych w załączniku nr 1 i placach zabaw - określonych w załączniku do SWZ: a) ……(zgodnie z ofertą) - krotne w miesiącu w odstępach co najmniej 5 dniowych zamiatanie, grabienie i usuwanie wszelkich nieczystości - śmieci (tj. grabienie liści, zbieranie papierów, puszek, butelek, niedopałków papierosów itp. z podwórek, placów zabaw, trawników i żywopłotów w obrębie posesji) wraz z wywozem na składowisko odpadów, b) 2 razy w tygodniu w odstępach co najmniej 3 dniowych opróżnianie koszy znajdujących się na placach zabaw oraz podwórkach wraz z wywozem tych nieczystości na składowisko odpadów, c) 1 - krotna w roku wymiana piasku w piaskownicach do 30 kwietnia 2026r. - wykaz piaskownic stanowi załącznik do SWZ, d) bieżące uzupełnianie piasku w piaskownicach, e) zgłaszanie ewentualnych uszkodzeń elementów placów zabaw do pracowników wydziału ds. komunalnych i ochrony środowiska 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorach umów, które są załącznikami do SWZ. 3. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 90610000-6. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 p.z.p. 6. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera wzór umowy stanowiący załącznik do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, placów i ulic oraz przystanków autobusowych
Beschreibung: „Sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, placów i ulic oraz przystanków autobusowych.” 1. Utrzymanie w czystości ulic, placów i chodników – określonych w załącznikach do SWZ, w zakresie określonym poniżej: a) utrzymanie czystości na chodnikach miejskich poprzez zamiatanie chodników miejskich, w tym likwidacja chwastów rosnących na chodnikach wraz z wywozem nieczystości na składowisko odpadów co najmniej 4 razy w miesiącu, b) zamiatanie ulic miejskich na całej szerokości jezdni łącznie z utrzymaniem w czystości pobocza o szerokości do 2,00 m po obu stronach jezdni w przypadku braku chodnika, w tym obowiązkowe oczyszczanie ulic przy krawężnikach na szerokości szczotki mechanicznej tj. około 1,0 m jezdni, obustronnie wykonywane co najmniej ………..(zgodnie z ofertą) razy w miesiącu oraz oczyszczanie zanieczyszczeń na pozostałej części jezdni, w tym powstałych w sposób nieprzewidziany (kolizje drogowe, rozsypane materiały, itp.) w ciągu godziny od powiadomienia przez odpowiednie służby (Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska), c) utrzymanie w czystości miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych, obniżonych przejść dla pieszych oraz kostki integracyjnej w miejscu jej występowania, d) utrzymanie w czystości ławek znajdujących się przy chodnikach, placach oraz na wale przeciwpowodziowym (mycie z częstotliwością co najmniej 2 razy w okresie maj-październik), e) opróżnianie pojemników (koszy) na odpady komunalne (w przypadku, gdy zapełnienie kosza przekracza 50% jego objętości) 5 razy w tygodniu oraz sprzątanie terenu wokół koszy, prostowaniu przechylonych lub wywróconych koszy na odpady komunalne oraz utrzymywaniu ich w czystości. Zestawienie pojemników (koszy) stanowi załącznik do SWZ. f) 3 razy w tygodniu opróżnianie pojemników (koszy) na śmieci zlokalizowanych wzdłuż wału przeciwpowodziowego na odcinku 0+700 do 4+500. Zestawienie pojemników (koszy) stanowi załącznik do SWZ. g) bieżące utrzymanie w czystości ciągu pieszego znajdującego się na koronie wału na odcinku 0+700 do 4+500, poprzez zamiatanie i sprzątanie co najmniej 1 raz w tygodniu, oraz sprzątanie śmieci z wału od strony odwodnej i odpowietrznej, h) utrzymanie w czystości ścieżki rowerowej znajdującej się na koronie wału na odcinku 4+500 do 18+990, poprzez zamiatanie i sprzątanie co najmniej 1 raz w miesiącu w okresie kwiecień – październik. 2. Utrzymanie w czystości przystanków autobusowych – określonych w załączniku do SWZ, obejmuje: a) bieżące utrzymanie porządku polegające na co najmniej dwa razy (2) w tygodniu zamiataniu i opróżnianie koszy na śmieci usytuowanych przy przystankach wraz z wywozem nieczystości na składowisko odpadów, potwierdzone kartami przekazania odpadów, b) mycie oszklonych przystanków co najmniej 1 raz w roku w okresie kwiecień – maj oraz w razie potrzeby na zgłoszenie Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: .
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie mienia komunalnego – podwórka i place zabaw
Beschreibung: 1. Obowiązki Wykonawcy do wykonania na gminnych podwórkach (posesjach) - określonych w załączniku nr 1 i placach zabaw - określonych w załączniku do SWZ: a) ……(zgodnie z ofertą) - krotne w miesiącu w odstępach co najmniej 5 dniowych zamiatanie, grabienie i usuwanie wszelkich nieczystości - śmieci (tj. grabienie liści, zbieranie papierów, puszek, butelek, niedopałków papierosów itp. z podwórek, placów zabaw, trawników i żywopłotów w obrębie posesji) wraz z wywozem na składowisko odpadów, b) 2 razy w tygodniu w odstępach co najmniej 3 dniowych opróżnianie koszy znajdujących się na placach zabaw oraz podwórkach wraz z wywozem tych nieczystości na składowisko odpadów, c) 1 - krotna w roku wymiana piasku w piaskownicach do 30 kwietnia 2026r. - wykaz piaskownic stanowi załącznik do SWZ, d) bieżące uzupełnianie piasku w piaskownicach, e) zgłaszanie ewentualnych uszkodzeń elementów placów zabaw do pracowników wydziału ds. komunalnych i ochrony środowiska