See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na diagnostiku mostů, propustků a zpracování hlavních, 1. hlavních a mimořádných prohlídek mostních objektů, zatěžovacích zkoušek mostů 2022
Beschreibung: Na základě Rámcové dohody bude zadavatel zadávat účastníkům Rámcové dohody jednotlivé dílčí zakázky na služby dle aktuálních potřeb zadavatele, bez limitu stavebních nákladů staveb, ke kterým se služby vztahují.
Interne Kennung: 01ST-000971
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dílčí smlouva na základě RD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: JHC Diagnostika mostů ev. č. 22-034, 39-011 a 39-029
Beschreibung: Vypracování diagnostických průzkumů mostů ev. č. 22-034, 39-011 a 39-029 za účelem následného vypracování projektové dokumentace na opravy mostních objektů (vypracování projektové dokumentace není součástí této zakázky). Diagnostické průzkumy budou vypracovány dle platných norem, legislativy a předpisů/směrnic ŘSD a v rozsahu soupisu služeb.
Interne Kennung: 05PU-003349