245425-2026 - Wettbewerb
Polen – Acrylpolymere in Primärformen – „Sukcesywne dostawy polielektrolitu do odwadniania przefermentowanych osadów po mechaniczno – biologicznym oczyszczaniu ścieków w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Kujawy- Prasa taśmowa”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Sukcesywne dostawy polielektrolitu do odwadniania przefermentowanych osadów po mechaniczno – biologicznym oczyszczaniu ścieków w Zakładzie Oczyszczania Ścieków Kujawy- Prasa taśmowa”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy przez okres 12 miesięcy polielektrolitu do odwadniania osadu przefermentowanego w Zakładzie Oczyszczania Ścieków „Kujawy” w Krakowie.
Interne Kennung326/NO-20/2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24542000 Acrylpolymere in Primärformen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji.