2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het leveren van een haakarmvoertuig met een afzetbare kolkenzuiger
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van een haakarmvoertuig met een afzetbare kolkenzuiger. Het leveren van één haakarmvoertuig met een afzetbare kolkenzuiger.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144520 Abwassertankwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het leveren van een chassis voorzien van een haakarmsysteem met een afzetbare combi- kolkenzuiger opbouw.
Interne Kennung: 1