2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud aan Grootkeukenapparatuur
Beschreibung: Binnen de HAN is de behoefte ontstaan om het onderhoud aan Grootkeukens onder te brengen binnen een nieuwe Overeenkomst. Het doel van de Aanbesteding is om conform wet- en regelgeving te komen tot een getekende Overeenkomst waaronder de komende 10 jaar onderhoud aan Grootkeukens kan worden uitgevoerd tegen de beste prijs-kwaliteitverhouding condities (BPKV). De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € 75.000,- per jaar exclusief BTW. Deze getallen zijn gebaseerd op historische gegevens en verwachtingen voor de toekomst. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50882000 Reparatur und Wartung von Gaststätteneinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50883000 Reparatur und Wartung von Verpflegungseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud Grootkeukens
Beschreibung: Onderhoud aan Grootkeukenapparatuur De geraamde totale opdrachtwaarde bedraagt € 75.000,- per jaar exclusief BTW. Deze getallen zijn gebaseerd op historische gegevens en verwachtingen voor de toekomst. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dienstverlening en leveringen gerelateerd aan de opdracht kunnen worden afgenomen door de HAN. De HAN is hier niet toe verplicht.