245540-2025 - Ergebnis
Tschechien – Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung – Poradenské činnosti pro Karlovarský kraj 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoradenské činnosti pro Karlovarský kraj 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky (dále také jen „VZ“) je zajištění poradenských činností dle § 105 odst. 1 písm. a) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „ZoZ“) pro uchazeče a zájemce o zaměstnání (dále jen „účastník/účastníci poradenských činností“). Poradenské činnosti budou realizovány na základě Rámcových dohod uzavřených pouze s jedním dodavatelem na každou část veřejné zakázky (specifikované v kapitole 2 - Základní informace o předmětu zakázky a obecné technické podmínky a v Příloze č. 8 Specifikace a technické podmínky). Poradenské činnosti jsou techniky zaměřené na vyhledávání zaměstnání a na další aktivity směřující k pracovnímu uplatnění fyzických osob na trhu práce, kombinují zpravidla různé pedagogické, sociálně psychologické a poradenské přístupy a formy práce s účastníky poradenských činností jako jsou skupinová či individuální práce, prezentace, diskuse, nácvik dovedností, hraní rolí, poskytování zpětné vazby apod. VZ je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena do 7 částí. Dodavatelé mohou ve smyslu § 101 odst. 2 ZZVZ podávat nabídky na jednu, několik nebo na všechny části VZ (pro vyloučení pochybností dodavatel může podat nabídku pouze do jedné části nebo může podat několik nabídek do různých částí nebo může podat nabídky do všech částí VZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensbližší specifikace uvedena v NEN
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
LosLOT-0007
Titel7: Finanční gramotnost – Sokolov
BeschreibungCílem poradenského programu je naučit klienta osvojit si základní pravidla řízení osobních financí a mít své peníze pod kontrolou. Naučit klienta znát principy, které vytvářejí a uchovávají peníze.
Interne Kennung07
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu závazku z Rámcové dohody dle § 100 odst. 1 ZZZV, která spočívá v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny jsou blíže konkretizovány v závazném návrhu Rámcové dohody, který tvoří přílohu č. 4 této Zadávací dokumentace.