See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Płock i jednostek organizacyjnych Gminy oraz Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy Miasto Płock i jednostek organizacyjnych Gminy oraz Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia obejmuje: ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej; ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk.
Interne Kennung: WZP.271.1.8.2025/AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej Gminy - Miasto Płock i jednostek organizacyjnych Gminy oraz Miejskiego Ogrodu Zoologicznego Sp. z o.o.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający będzie miał możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. prawa przedłużenia obowiązywania Umowy na drugi 12miesięczny okres, które będzie możliwe, o ile do dnia 31 października 2025 r. Zamawiający złoży Wykonawcy w formie pisemnej lub w postaci elektronicznej, opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym, oświadczenie o chęci skorzystania z prawa opcji i przedłużenia Umowy na okres od dnia 1.04.2026 roku do dnia 31.03.2027 roku.