24559-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Stadtplanung – Územní studie regionu Podřipsko
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Územní studie regionu Podřipsko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování Územní studie regionu Podřipsko dle zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších přepisů, a s tím související služby, s tím, že forma zpracování územní studie bude odpovídat metodickému pokynu Ministerstva pro místní rozvoj České republiky, odboru územního plánování, a Ústavu územního rozvoje „ZADÁNÍ ÚZEMNÍ STUDIE – Osnova zadání, Metodický pokyn“, rok vydání: 2018, vydání druhé, aktualizované, ISBN 978-80-7538-168-2 Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky, online verze, ISBN 978-80-87318-65-2 Ústav územního rozvoje, online verze. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky je uvedeno v přílohách 2 a 3 zadávací dokumentace. Požadavky na plnění veřejné zakázky jsou, kromě zadávací dokumentace, také definovány v návrhu smlouvy, jehož znění je přílohou 1 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Územní studie regionu Podřipsko
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71410000 Stadtplanung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100(2) ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy v osobě vybraného dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, a to z následujících důvodů: (a) dojde k ukončení závazku ze smlouvy vybraným dodavatelem v průběhu trvání smlouvy; nebo (b) dojde k ukončení závazku ze smlouvy zadavatelem v průběhu trvání plnění předmětu veřejné zakázky z důvodů uvedených a v souladu s ustanovením § 223 ZZVZ či z důvodů uvedených ve smlouvě. V těchto případech bude změna vybraného dodavatele provedena tak, že dojde k převedení práv a povinností ze smlouvy z vybraného dodavatele na nového dodavatele, jehož nabídka byla po konečném hodnocení druhá v pořadí (postoupení smlouvy), případně tak, že bude uzavřena nová smlouva k plnění předmětu veřejné zakázky s dodavatelem, jehož nabídka byla po konečném hodnocení druhá v pořadí. Nebude-li možno s takovým dodavatelem smlouvu uzavřít, může být smlouva postoupena na či uzavřena s dodavatelem, jehož nabídka byla po provedeném hodnocení třetí či další v pořadí. Pro nového dodavatele a plnění předmětu veřejné zakázky zůstávají původní zadávací podmínky beze změny, kromě ceny za plnění veřejné zakázky, která bude stanovena ve výši uvedené v nabídce nového dodavatele na plnění veřejné zakázky. Nový dodavatel bude zadavatelem vyzván k uzavření smlouvy a k poskytnutí součinnosti při uzavření smlouvy, včetně předložení příslušných dokladů před uzavřením smlouvy, způsobem a v rozsahu přiměřeně odpovídajícím ustanovení bodu 20 zadávací dokumentace.