2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOUWEN VAN EEN NIEUWE BRANDTRAP AAN LANDHUIS ALTENA TE KONTICH
Beschreibung: De opdracht betreft een nieuw te bouwen brandtrap tussen het landhuis Altena en aanliggende serviceflats in het Altena Park in Kontich. De trap wordt gebouwd tegen het bestaande gebouw, en ontsluit de bestaande dakverdieping van het landhuis. De bestaande kleine trapjes op het dak worden afgebroken en vervangen door een gegalvaniseerd stalen passerelle naar de nieuwe brandtrap. De brandtrap zelf bestaat uit een open gelijkvloers met 4 betonnen kolommen, waarbovenop een gegalvaniseerd stalen structuur wordt geplaatst. Dit bovenste deel wordt omgeven door een inox net. De opdracht omvat de volledige werken voor de trap: de kleine afbraakwerken, de fundering, betonwerken, staalwerken, nodige aanpassingen aan het dak, de trappen, bordessen en balustrades, de deur om de trap af te sluiten, verlichting en noodverlichting, schilderwerken en een kleine aanplanting voor de begroeiing van de structuur.
Interne Kennung: 108 Altena brandtrap
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 108 Altena brandtrap - 1
Interne Kennung: 1