See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perifere IV katheters (PIVC) E17 netwerk
Beschreibung: Looptijd: Deze opdracht loopt gedurende een periode van vier jaar. Deze opdracht betreft de levering van onderstaande productgroepen in 8 ziekenhuizen die deel uitmaken van het E17 ziekenhuisnetwerk met een totaal van ongeveer 3.000 bedden. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 (Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - algemeen gebruik) Perceel 2 (Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 1) Perceel 3 (Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 2) Perceel 4 (Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 3) Perceel 5 (Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - neonatologie en pediatrie) Perceel 6 (Perifere IV katheters gevleugeld - met bijspuitpoort) Perceel 7 (Lange perifere IV katheters niet-gevleugeld - zonder bijspuitpoort)
Interne Kennung: PPP0SB-115/4071/2024 113
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - algemeen gebruik
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - algemeen gebruik
Interne Kennung: 2024 113_1
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0002
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 1
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 1
Interne Kennung: 2024 113_2
Los: LOT-0003
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 2
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 2
Interne Kennung: 2024 113_3
Los: LOT-0004
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 3
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - specifiek gebruik 3
Interne Kennung: 2024 113_4
Los: LOT-0005
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - neonatologie en pediatrie
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - zonder bijspuitpoort - neonatologie en pediatrie
Interne Kennung: 2024 113_5
Los: LOT-0006
Titel: Perifere IV katheters gevleugeld - met bijspuitpoort
Beschreibung: Perifere IV katheters gevleugeld - met bijspuitpoort
Interne Kennung: 2024 113_6
Los: LOT-0007
Titel: Lange perifere IV katheters niet-gevleugeld - zonder bijspuitpoort
Beschreibung: Lange perifere IV katheters niet-gevleugeld - zonder bijspuitpoort
Interne Kennung: 2024 113_7