2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nové pece – Krematorium Nymburk - III.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace pro vydání povolení stavby na demontáž stávající nepoužívané kremační pece a montáž nové pece, dále samotná demontáž stávající nepoužívané kremační pece včetně zajištění ekologické likvidace a dodávka a montáž nové kremační pece pro žeh lidských pozůstatků. Podkladem pro zpracování projektové dokumentace je pasport objektu krematoria vypracovaný projektantem Martinem Červeným v 10/2018, který je přílohou č. 8.
Interne Kennung: kremační pec
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42350000 Krematoriumsöfen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45215000 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheits- und Sozialwesen, für Krematorien und öffentliche Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001