245641-2025 - Wettbewerb
Polen – Tasteninstrumente – „Zakup instrumentów muzycznych wraz z akcesoriami – fortepiany i pianina, w ramach projektu „Doposażenia nowego budynku szkoły muzycznej wraz z salą koncertową w Lipnie.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Zakup instrumentów muzycznych wraz z akcesoriami – fortepiany i pianina, w ramach projektu „Doposażenia nowego budynku szkoły muzycznej wraz z salą koncertową w Lipnie.”
BeschreibungPrzedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 Część I – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 szt. pianin ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ ) Część II – Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. fortepianów klasy mistrzowskiej ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ ) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia lun innych dokumentach dotyczących postępowania wskazano jakikolwiek znak towarowy, patent lub pochodzenie, źródło czy szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę – należy przyjąć, że zamawiający podał taki opis w celu określenia minimalnych parametrów, jakim muszą odpowiadać produkty, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią one wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia, a nie wskazanie na konkretny wyrób danego producenta,  Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych  Zamawiający wymaga aby Wykonawca dostarczył oferowany instrument do oceny jakościowej w warunkach sali koncertowej mieszącej się przy Pl. 11 Listopada 23 A w Lipnie oraz sprawdzenia zgodności z opisem przedmiotu zamówienia po jednym egzemplarzu oferowanych pianin oraz fortepianu. Wykonawca dostarczy instrument na własny koszt najpóźniej do terminu składania ofert. Niedostarczenie ww. instrumentów będzie prowadziło do odrzucenia oferty. Zamawiający informuje, że zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp odstępuje od wymogu użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawienia przedmiotowego środka dowodowego w postaci modelu fizycznego.
Interne KennungZmZ.272.3.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37311000 Tasteninstrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 szt. pianin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 3 szt. pianin ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ )
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. fortepianów klasy mistrzowskiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 2 szt. fortepianów klasy mistrzowskiej ( szczegółowy opis przedmiotu zamówienia załącznik nr 1 do SWZ )
Interne KennungCzęść 2