245654-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Skoki w latach 2025-2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu gminy Skoki w latach 2025-2026
BeschreibungPrzedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez gminę Skoki systemie odbioru odpadów komunalnych, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie miasta Skoki. Łączna szacowana ilość odpadów podlegających odbiorowi i zagospodarowaniu w okresie obowiązywania umowy i realizacji zamówienia została wskazana w tabeli nr 16.5 w załączniku nr 8 do SWZ. Prognozowana ilość odpadów komunalnych, jaka zostanie wytworzona została określona w ust. 7 w załączniku nr 8 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ. Z uwagi na faktyczną sytuację dotyczącą wytworzenia mniejszej ilości odpadów komunalnych, która może zaistnieć w trakcie realizacji przedmiotu zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie prawo do dokonania korekt zmniejszających, korekt zwiększających, ustaleń nowych lokalizacji. Korekty zwiększające nie oznaczają wprowadzenia nowych prac, nieobjętych zakresem zamówienia. Należy je rozumieć jako zwiększenie ilości prac w jednej lokalizacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości prac w innej lokalizacji, w ramach sumarycznych ilości poszczególnych prac wchodzących w zakres Przedmiotu Umowy określonych w SWZ. Korekty zmniejszające, rozumiane jako ograniczenie lub całkowita rezygnacja z realizacji przedmiotu zamówienia (ograniczenie zakresu zamówienia) nie przekroczą 10% ilości odpadów określonych w tabeli 16.5 odpowiednio załącznika nr 8 do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem prognozowanych rodzajów i ilości odpadów stanowi załącznik nr 8 do niniejszej SWZ.
Vorherige Bekanntmachung629216-2024
Interne KennungZP.271.16.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Skoki w latach 2025-2026
Beschreibung2.1. Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości pozostających w zorganizowanym przez gminę Skoki systemie odbioru odpadów komunalnych, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego na terenie miasta Skoki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość zmniejszenia i zwiększenia zakresu zamówienia na zasadach określonych w załączniku nr 8 do SWZ. Zamawiający informuje, że ograniczenie zakresu zamówienia nie przekroczy 10 % ilości odpadów określonych w tabeli 13.5 odpowiednio załącznika nr 8 do SWZ. Zamawiający przewiduje prawo opcji realizowane na zasadach określonych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ. Zamawiający stosownie do art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia polegającego na zwiększeniu ilości odpadów podlegających odbiorowi i zagospodarowaniu w określonych szczegółowo w umowie przypadkach na którą Wykonawca składa ofertę: a) do 30% wielkości zamówienia w odniesieniu do ilości odpadów wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego zakresu usług na warunkach określonych w umowie w okresie obowiązywania umowy, - przy zastosowaniu cen jednostkowych wynikających z oferty Wykonawcy; b) poprzez przedłużenie obowiązującej umowy do maksymalnie 4 (czterech) miesięcy wraz z możliwością odpowiedniego zwiększenia łącznego maksymalnego wynagrodzenia za wykonanie zwiększonego i przedłużonego zakresu usług na warunkach określonych w umowie - przy zastosowaniu cen jednostkowych wynikających z oferty Wykonawcy