See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CP-251-131/2026, kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”, współfinansowanego ze środków EFS
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 62107-2026
Interne Kennung: CP-251-131/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0029
Titel: Część nr 29
Beschreibung: Część nr 29; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad szczególnymi grupami pacjentów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Część nr 30
Beschreibung: Część nr 30; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka nad szczególnymi grupami pacjentów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 30
Los: LOT-0038
Titel: Część nr 38
Beschreibung: Część nr 38; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Część nr 39
Beschreibung: Część nr 39; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe, zatrucia i zagrożenia życia w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 39
Los: LOT-0049
Titel: Część nr 49
Beschreibung: Część nr 49; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Część nr 50
Beschreibung: Część nr 50; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Część nr 51
Beschreibung: Część nr 51; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Część nr 52
Beschreibung: Część nr 52; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Część nr 53
Beschreibung: Część nr 53; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): USG w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Część nr 54
Beschreibung: Część nr 54; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w medycynie rodzinnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 54
Los: LOT-0060
Titel: Część nr 60
Beschreibung: Część nr 60; Kurs w ramach modułu jednolitego z medycyny rodzinnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie medycyny rodzinnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane problemy kliniczne ; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 60
Los: LOT-0066
Titel: Część nr 66
Beschreibung: Część nr 66; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 66
Los: LOT-0067
Titel: Część nr 67
Beschreibung: Część nr 67; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 67
Los: LOT-0068
Titel: Część nr 68
Beschreibung: Część nr 68; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i orzecznictwo (opiniowanie) sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 68
Los: LOT-0069
Titel: Część nr 69
Beschreibung: Część nr 69; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i orzecznictwo (opiniowanie) sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 69
Los: LOT-0071
Titel: Część nr 71
Beschreibung: Część nr 71; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria sądowa i orzecznictwo (opiniowanie) sądowo-psychiatryczne; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 71
Los: LOT-0073
Titel: Część nr 73
Beschreibung: Część nr 73; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 73
Los: LOT-0074
Titel: Część nr 74
Beschreibung: Część nr 74; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 74
Los: LOT-0076
Titel: Część nr 76
Beschreibung: Część nr 76; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychiatria środowiskowa i rehabilitacja psychiatryczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 76
Los: LOT-0077
Titel: Część nr 77
Beschreibung: Część nr 77; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 77
Los: LOT-0078
Titel: Część nr 78
Beschreibung: Część nr 78; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 78
Los: LOT-0079
Titel: Część nr 79
Beschreibung: Część nr 79; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Psychogeriatria; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 79
Los: LOT-0080
Titel: Część nr 80
Beschreibung: Część nr 80; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 80
Los: LOT-0082
Titel: Część nr 82
Beschreibung: Część nr 82; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do psychoterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 82
Los: LOT-0085
Titel: Część nr 85
Beschreibung: Część nr 85; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 85
Los: LOT-0086
Titel: Część nr 86
Beschreibung: Część nr 86; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 86
Los: LOT-0089
Titel: Część nr 89
Beschreibung: Część nr 89; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie psychiatrii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 89
Los: LOT-0090
Titel: Część nr 90
Beschreibung: Część nr 90; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 90
Los: LOT-0091
Titel: Część nr 91
Beschreibung: Część nr 91; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 91
Los: LOT-0092
Titel: Część nr 92
Beschreibung: Część nr 92; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 92
Los: LOT-0093
Titel: Część nr 93
Beschreibung: Część nr 93; Kurs w ramach modułu jednolitego z psychiatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie psychiatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wybrane zagadnienia z zakresu psychiatrii klinicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 93
Los: LOT-0111
Titel: Część nr 111
Beschreibung: Część nr 111; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający II: Diagnostyka obrazowa i nuklearna nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 111
Los: LOT-0113
Titel: Część nr 113
Beschreibung: Część nr 113; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs wprowadzający IV: Planowanie teleradioterapii i brachyterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 113
Los: LOT-0117
Titel: Część nr 117
Beschreibung: Część nr 117; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory klatki piersiowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 117
Los: LOT-0121
Titel: Część nr 121
Beschreibung: Część nr 121; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory przewodu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 121
Los: LOT-0132
Titel: Część nr 132
Beschreibung: Część nr 132; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 132
Los: LOT-0133
Titel: Część nr 133
Beschreibung: Część nr 133; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 133
Los: LOT-0136
Titel: Część nr 136
Beschreibung: Część nr 136; Kurs w ramach modułu podstawowego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej oraz chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Zakażenia chirurgiczne oraz HIV/AIDS; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 136
Los: LOT-0139
Titel: Część nr 139
Beschreibung: Część nr 139; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia ogólna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 139
Los: LOT-0141
Titel: Część nr 141
Beschreibung: Część nr 141; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 141
Los: LOT-0143
Titel: Część nr 143
Beschreibung: Część nr 143; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, śląskie; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 143
Los: LOT-0144
Titel: Część nr 144
Beschreibung: Część nr 144; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: Część nr 144
Los: LOT-0145
Titel: Część nr 145
Beschreibung: Część nr 145; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna oraz podstawy mikrochirurgii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 145
Los: LOT-0146
Titel: Część nr 146
Beschreibung: Część nr 146; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia wieku podeszłego i podstawy opieki geriatrycznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 146
Los: LOT-0148
Titel: Część nr 148
Beschreibung: Część nr 148; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 148
Los: LOT-0149
Titel: Część nr 149
Beschreibung: Część nr 149; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 149
Los: LOT-0150
Titel: Część nr 150
Beschreibung: Część nr 150; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 150
Los: LOT-0151
Titel: Część nr 151
Beschreibung: Część nr 151; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Leczenie oparzeń; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 151
Los: LOT-0152
Titel: Część nr 152
Beschreibung: Część nr 152; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 152
Los: LOT-0153
Titel: Część nr 153
Beschreibung: Część nr 153; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 153
Los: LOT-0154
Titel: Część nr 154
Beschreibung: Część nr 154; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 154
Los: LOT-0156
Titel: Część nr 156
Beschreibung: Część nr 156; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 156
Los: LOT-0157
Titel: Część nr 157
Beschreibung: Część nr 157; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 157
Los: LOT-0158
Titel: Część nr 158
Beschreibung: Część nr 158; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chirurgii ogólnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 158
Los: LOT-0159
Titel: Część nr 159
Beschreibung: Część nr 159; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia minimalnie inwazyjna w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 159
Los: LOT-0160
Titel: Część nr 160
Beschreibung: Część nr 160; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia minimalnie inwazyjna w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 160
Los: LOT-0162
Titel: Część nr 162
Beschreibung: Część nr 162; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 162
Los: LOT-0163
Titel: Część nr 163
Beschreibung: Część nr 163; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Chirurgia onkologiczna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 163
Los: LOT-0165
Titel: Część nr 165
Beschreibung: Część nr 165; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry oraz nowotwory tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 165
Los: LOT-0166
Titel: Część nr 166
Beschreibung: Część nr 166; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Czerniak i inne nowotwory skóry oraz nowotwory tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 166
Los: LOT-0167
Titel: Część nr 167
Beschreibung: Część nr 167; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Ginekologia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 167
Los: LOT-0173
Titel: Część nr 173
Beschreibung: Część nr 173; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu wydzielania wewnętrznego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 173
Los: LOT-0175
Titel: Część nr 175
Beschreibung: Część nr 175; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 175
Los: LOT-0176
Titel: Część nr 176
Beschreibung: Część nr 176; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 176
Los: LOT-0177
Titel: Część nr 177
Beschreibung: Część nr 177; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 177
Los: LOT-0178
Titel: Część nr 178
Beschreibung: Część nr 178; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 178
Los: LOT-0181
Titel: Część nr 181
Beschreibung: Część nr 181; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Robotyka i telechirurgia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 181
Los: LOT-0182
Titel: Część nr 182
Beschreibung: Część nr 182; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Robotyka i telechirurgia w onkologii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 182
Los: LOT-0183
Titel: Część nr 183
Beschreibung: Część nr 183; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Urologia i ginekologia onkologiczna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 183
Los: LOT-0184
Titel: Część nr 184
Beschreibung: Część nr 184; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w chirurgii onkologicznej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 184
Los: LOT-0195
Titel: Część nr 195
Beschreibung: Część nr 195; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka obrazowa; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 195
Los: LOT-0196
Titel: Część nr 196
Beschreibung: Część nr 196; Kurs w ramach modułu podstawowego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych, onkologii klinicznej, hematologii, geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Diagnostyka obrazowa; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 196
Los: LOT-0223
Titel: Część nr 223
Beschreibung: Część nr 223; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Choroby wewnętrzne - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 223
Los: LOT-0225
Titel: Część nr 225
Beschreibung: Część nr 225; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chorób wewnętrznych; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chorób wewnętrznych; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie chorób wewnętrznych; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 225
Los: LOT-0230
Titel: Część nr 230
Beschreibung: Część nr 230; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania obrazowe u dzieci; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 230
Los: LOT-0231
Titel: Część nr 231
Beschreibung: Część nr 231; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania obrazowe u dzieci; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 231
Los: LOT-0234
Titel: Część nr 234
Beschreibung: Część nr 234; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Opieka paliatywna; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 234
Los: LOT-0240
Titel: Część nr 240
Beschreibung: Część nr 240; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Dermatologia dziecięca; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 240
Los: LOT-0244
Titel: Część nr 244
Beschreibung: Część nr 244; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: Część nr 244
Los: LOT-0245
Titel: Część nr 245
Beschreibung: Część nr 245; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: Część nr 245
Los: LOT-0246
Titel: Część nr 246
Beschreibung: Część nr 246; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: Część nr 246
Los: LOT-0247
Titel: Część nr 247
Beschreibung: Część nr 247; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Stany nagłe u dzieci od 0-18 roku życia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: hybrydowa
Interne Kennung: Część nr 247
Los: LOT-0257
Titel: Część nr 257
Beschreibung: Część nr 257; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Geriatria i całościowa ocena geriatryczna - kurs atestacyjny; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 257
Los: LOT-0258
Titel: Część nr 258
Beschreibung: Część nr 258; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępowanie zabiegowe w starszym wieku; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 258
Los: LOT-0259
Titel: Część nr 259
Beschreibung: Część nr 259; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach geriatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie geriatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Postępowanie zabiegowe w wieku podeszłym; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 259
Los: LOT-0273
Titel: Część nr 273
Beschreibung: Część nr 273; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory narządów i gruczołów układu wydzielania wewnętrznego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 273
Los: LOT-0279
Titel: Część nr 279
Beschreibung: Część nr 279; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu moczowo-płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 279
Los: LOT-0280
Titel: Część nr 280
Beschreibung: Część nr 280; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 280
Los: LOT-0293
Titel: Część nr 293
Beschreibung: Część nr 293; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 293
Los: LOT-0294
Titel: Część nr 294
Beschreibung: Część nr 294; Kurs w ramach modułu specjalistycznego w ramach onkologii klinicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie onkologii klinicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiodiagnostyka i inne metody diagnostyki obrazowej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 294
Los: LOT-0298
Titel: Część nr 298
Beschreibung: Część nr 298; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 298
Los: LOT-0299
Titel: Część nr 299
Beschreibung: Część nr 299; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z chirurgii ogólnej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie chirurgii ogólnej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Transplantologia; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 299
Los: LOT-0300
Titel: Część nr 300
Beschreibung: Część nr 300; Kurs w ramach modułu specjalistycznego z hematologii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie hematologii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Hematologia (kurs atestacyjny); Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: Część nr 300