See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění nepravidelné autobusové dopravy 2023-2028
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude zajištění nepravidelné autobusové dopravy pro Karlovarský kraj a jeho příspěvkové organizace, a to meziměstskými a dálkovými autobusy.
Vorherige Bekanntmachung: 213877-2023
Interne Kennung: P23V00000331
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Je zájmem zadavatele zajistit co nejoperativnější zadávání veřejných zakázek v DNS. Z tohoto důvodu zadavatel v souladu s § 141 odst. 2 ZZVZ vyzývá účastníky k poskytnutí souhlasu s možným zkrácením lhůty pro podání nabídek při zadávání veřejných zakázek v DNS oproti zákonné desetidenní lhůtě. Zkrácená lhůta bude vždy činit minimálně 3 pracovní dny.
Zentrale Elemente des Verfahrens: dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Část 2 – Karlovarsko 2/3
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze v rámci karlovarského kraje pro školy během měsíce listopadu. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 7945
Los: LOT-0019
Titel: Část 10 – Doprava většího množství osob
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze v rámci karlovarského kraje pro školy během měsíce května. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 7953
Los: LOT-0002
Titel: Část 1 – Karlovarsko
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze do Císařských lázní, uvedené v příloze č. 1 – Cenová nabídka, pro seniory a zdravotně postižené během měsíce října. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 7882
Los: LOT-0003
Titel: Část 2 – Sokolovsko
Interne Kennung: 7883
Los: LOT-0004
Titel: Část 3 - Chebsko
Interne Kennung: 7884
Los: LOT-0005
Titel: Doprava dětí - říjen II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zbylé autobusové dopravy na exkurzi v měsíci říjnu. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místa exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: P24V00000799
Los: LOT-0006
Titel: Část 1 – Karlovarsko 1/2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze v rámci karlovarského kraje pro školy během měsíce září. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 7921
Los: LOT-0007
Titel: Část 2 – Karlovarsko 2/2
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze v rámci karlovarského kraje pro školy během měsíce listopad. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 7930
Los: LOT-0008
Titel: Část 3 – Sokolovsko
Interne Kennung: 7931
Los: LOT-0009
Titel: Část 4 – Chebsko
Interne Kennung: 7932
Los: LOT-0010
Titel: Část 1 – Karlovarsko 1/3
Interne Kennung: 7944
Los: LOT-0036
Titel: Doprava ODM 2025
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy z Karlových Varů do Frýdku- Místku, Bílé, Ostravy, Frenštátu pod Radhoštěm včetně mezizastávky v Třinci a poté zajištění cesty z Frýdku Místku, Bílé, Ostravy, Frenštátu pod Radhoštěm zpět do Karlových Varů. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místa plnění a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 8051
Los: LOT-0012
Titel: Část 3 – Karlovarsko 3/3
Interne Kennung: 7946
Los: LOT-0013
Titel: Část 4 – Sokolovsko 1/3
Interne Kennung: 7947
Los: LOT-0014
Titel: Část 5 – Sokolovsko 2/3
Interne Kennung: 7948
Los: LOT-0015
Titel: Část 6 – Sokolovsko 3/3
Interne Kennung: 7949
Los: LOT-0016
Titel: Část 7 – Chebsko 1/3
Interne Kennung: 7950
Los: LOT-0017
Titel: Část 8 – Chebsko 2/3
Interne Kennung: 7951
Los: LOT-0018
Titel: Část 9 – Chebsko 3/3
Interne Kennung: 7952
Los: LOT-0001
Titel: Doprava - Císařské lázně
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na dvě exkurze pro Střední školu stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a dopravu zpět.
Interne Kennung: P24V00000781
Los: LOT-0020
Titel: Doprava - Krajský večírek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na akci úřadu a zpět, která se bude konat v Kulturním domě Dvorana v Lokti. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a dopravu zpět.
Interne Kennung: P24V00000864
Los: LOT-0021
Titel: Část 1 – Autobus č. 1, 2 a 3
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy pro seniory na akci Senior roku 2024. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na akci (Společenský dům Casino, Reitenbergerova 95/4, Mariánské Lázně) a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 8001
Los: LOT-0022
Titel: Část 2 – Autobus č. 4
Interne Kennung: 8002
Los: LOT-0023
Titel: Doprava dětí - listopad II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění zbylé autobusové dopravy na exkurzi v měsíci listopadu. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místa exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: P24V00000906
Los: LOT-0024
Titel: Doprava - Annaberg
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurzi pro Střední školu stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a dopravu zpět včetně čekání.
Interne Kennung: P24V00000919
Los: LOT-0025
Titel: Doprava - Zwickau
Interne Kennung: P24V00000928
Los: LOT-0026
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění autobusové dopravy na exkurze v rámci karlovarského kraje pro školy během měsíce prosince. Předmět plnění zahrnuje přistavení autobusu, odvoz na místo exkurze a zpět i dobu čekání.
Interne Kennung: 8041
Los: LOT-0027
Interne Kennung: 8042
Los: LOT-0028
Interne Kennung: 8043
Los: LOT-0029
Interne Kennung: 8044
Los: LOT-0030
Interne Kennung: 8045
Los: LOT-0031
Interne Kennung: 8046
Los: LOT-0032
Interne Kennung: 8047
Los: LOT-0033
Interne Kennung: 8048
Los: LOT-0034
Interne Kennung: 8049
Los: LOT-0035
Interne Kennung: 8050