245675-2026 - Wettbewerb
Polen – Fahrzeugabschleppdienste – Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. 10. Termin realizacji zamówienia: 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Wykorzystanie „Wartości brutto umowy” przed terminem obowiązywania umowy skutkuje jej wygaśnięciem.
Interne KennungZP-7/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50118110 Fahrzeugabschleppdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50118000 Automobil-Pannendienste, 63712000 Hilfstätigkeiten für den Straßenverkehr
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść nr 1: nadzór kompetencyjny: KMP Gorzów Wlkp. i KPP Strzelce Kraj.: na terenie powiatu: gorzowskiego, na terenie miasta Gorzów Wlkp., powiatu strzelecko -drezdeneckiego,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KMP Gorzów Wlkp. i KPP Strzelce Kraj.: na terenie powiatu: gorzowskiego, na terenie miasta Gorzów Wlkp., powiatu strzelecko -drezdeneckiego, 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
Titelczęść nr 2: nadzór kompetencyjny: KMP Zielona Góra: na terenie powiatu: zielonogórskiego, na terenie miasta Zielona Góra.,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KMP Zielona Góra: na terenie powiatu: zielonogórskiego, na terenie miasta Zielona Góra., 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
Titelczęść nr 3: nadzór kompetencyjny: KPP Słubice: na terenie powiatu: słubickiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Słubice: na terenie powiatu: słubickiego 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
Titelczęść nr 4: nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin: na terenie powiatu: sulęcińskiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Sulęcin: na terenie powiatu: sulęcińskiego 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 4
LosLOT-0005
Titelczęść nr 5: nadzór kompetencyjny: KPP Międzyrzecz: na terenie powiatu: międzyrzeckiego,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” KPP Międzyrzecz: na terenie powiatu: międzyrzeckiego, 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 5
LosLOT-0006
Titelczęść nr 6: nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin: na terenie powiatu: świebodzińskiego,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Świebodzin: na terenie powiatu: świebodzińskiego, 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 6
LosLOT-0007
Titelczęść nr 7: nadzór kompetencyjny: KPP Krosno Odrz.: na terenie powiatu: krośnieńskiego,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Krosno Odrz.: na terenie powiatu: krośnieńskiego, 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 7
LosLOT-0008
Titelczęść nr 8: nadzór kompetencyjny: KPP Nowa Sól: na terenie powiatu: nowosolskiego,
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Nowa Sól: na terenie powiatu: nowosolskiego, 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 8
LosLOT-0009
Titelczęść nr 9: nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa: na terenie powiatu: wschowskiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Wschowa: na terenie powiatu: wschowskiego 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 9
LosLOT-0010
Titelczęść nr 10: nadzór kompetencyjny: KPP Żagań: na terenie powiatu żagańskiego
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Żagań: na terenie powiatu żagańskiego 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 10
LosLOT-0011
Titelczęść nr 11: nadzór kompetencyjny: KPP Żary: na terenie powiatu: żarskiego.
Beschreibung1. Przedmiot zamówienia: „Świadczenie kompleksowych usług w zakresie holowania (przewozu) Pojazdów o dmc przekraczającej 3,5 ton i Części oraz zabezpieczonego mienia, zabezpieczonych przez Policję do celów procesowych, na obszarze działania jednostek Policji woj. Lubuskiego.” nadzór kompetencyjny: KPP Żary: na terenie powiatu: żarskiego. 2. Kod CPV: 50118110-9 Usługi holownicze; 50118000-5 Usługi w zakresie pomocy drogowej; 63712000-3 Usługi dodatkowe w zakresie transportu drogowego. 4. Usługa dotyczyć będzie holowania/przewozu pojazdów i części zabezpieczonych przez Policję, z wyłączeniem przypadków określonych w art. 50a i art. 130a ustawy z dnia 20.06.1997r. Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 5. Wykonawca zobowiązuje się należycie świadczyć usługi objęte niniejszą umową, zgodnie z obowiązującymi przepisami, w szczególności przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym z dnia 20.06.1997r. (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zm.) i aktami wykonawczymi wydanymi na podstawie tej ustawy. 6. Zakres przedmiotu zamówienia w ramach wynagrodzenia umownego obejmuje czynności opisane w SWZ i projekcie umowy. 7. Realizacja umowy będzie przebiegała etapowo, w miarę potrzeb ze strony Zamawiającego (ilość usług w zależności od zdarzeń). 8. Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu realizacji zamówienia, terminu i zasad płatności zawiera Projekt umowy - załącznik 2 do Wniosku projekt umowy. 9. Wszystkie załączniki do SWZ stanowią jej integralną część.
Interne KennungCzęść 11