See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu medycznego w podziale na 12 części dla SP ZOZ MSWiA w Lublinie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został zgrupowany w 12 częściach szczegółowo opisany Załączniku nr 5a do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część I shaver laryngolo-giczny; Załączniku nr 5b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część II tor wizyjny z wyposażeniem; Załączniku nr 5c do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część III zestaw narzędzi laryngologicznych; Załączniku nr 5d do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) -Część IV USG ginekologia; Załączniku nr 5e do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część V Kolposkop; Załączniku nr 5f do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część VI diatermia z oprzyrządowaniem; Załączniku nr 5g do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część VII napędy neurochirurgiczne; Załączniku nr 5h do SWZ – Opis przed-miotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część VIII Mikroskop; Załączniku nr 5i do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część IX aspirator ultradźwięko-wy; Załączniku nr 5j do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część X szafki przyłóżkowe; Załączniku nr 5k do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część XI łóżka elektryczne; Załączniku nr 5l do SWZ - Opis przedmiotu za-mówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część XII fotel do chemioterapii.
Interne Kennung: ZP/19/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Dostawa Shaver laryngologiczny z wyposażeniem
Beschreibung: Załącznik nr 5a do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część I shaver laryngologiczny
Los: LOT-0002
Titel: Część II – Dostawa toru wizyjnego z wyposażeniem na potrzeby Oddziału Otorynolaryngologicznego
Beschreibung: Załącznik nr 5b do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część II tor wizyjny z wyposażeniem
Los: LOT-0003
Titel: Część III – Dostawa zestawu narzędzi laryngologicznych
Beschreibung: Załącznik nr 5c do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część III zestaw narzędzi laryngologicznych
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – Dostawa aparatu USG na potrzeby Oddziału Ginekologicznego
Beschreibung: Załącznik nr 5d do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) -Część IV USG ginekologia
Los: LOT-0005
Titel: Część V – Dostawa kolposkopu ginekologicznego na potrzeby Oddziału Ginekologicznego
Beschreibung: Załącznik nr 5e do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część V Kolposkop
Los: LOT-0006
Titel: Część VI – Dostawa diatermii z oprzyrządowaniem na potrzeby Oddziału Neurochirurgii
Beschreibung: Załącznik nr 5f do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część VI diatermia z oprzyrządowaniem
Los: LOT-0007
Titel: Część VII – Dostawa napędów neurochirurgicznych na potrzeby Oddziału Neurochirurgii
Beschreibung: Załącznik nr 5g do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część VII napędy neurochirurgiczne
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII – Dostawa mikroskopu operacyjnego
Beschreibung: Załącznik nr 5h do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część VIII Mikroskop
Los: LOT-0009
Titel: Część IX – Dostawa aspiratora ultradźwiękowego
Beschreibung: Załącznik nr 5i do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część IX aspirator ultradźwiękowy
Los: LOT-0010
Titel: Część X – Dostawa łóżek elektrycznych - 31 szt.
Beschreibung: Załącznik nr 5j do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (parametry techniczne wymagane) - Część X łóżka elektryczne
Los: LOT-0011
Titel: Część XI – Dostawa szafek przyłóżkowych - 31 szt.
Beschreibung: Załącznik nr 5k do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część XI szafki przyłóżkowe
Los: LOT-0012
Titel: Część XII – Dostawa foteli do chemioterapii – 2 szt.
Beschreibung: Załącznik nr 5l do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia (Parametry techniczne wymagane) - Część XII fotel do chemioterapii