See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawy m.in. tuszy, tonerów, bębnów, taśm, filamentów do urządzeń drukujących. Szczegółowy wykaz asortymentu został opisany w załącznikach nr 3.1-3.8 – Formularz cenowy
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający wyznaczył 30- dniowy termin składania ofert zgodnie z art. 138 ust. 4. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Oświadczenia i dokumenty składane wraz z ofertą 1.1. Oferta składana jest pod rygorem nieważności w formie elektronicznej (tzn. opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Ofertę należy sporządzić zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. 1.2. Wykonawca dołącza do oferty oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu oraz o niepodleganiu wykluczeniu, w zakresie wskazanych w Sekcji VI oraz w sekcji VII SWZ (oświadczenie o spełnieniu warunków i niepodleganiu wykluczeniu należy złożyć w formie JEDZ) oraz formularz cenowy. Formularz cenowy stanowi treść oferty i nie podlega uzupełnieniu na postawie art. 128 ust. 1. Uszczegółowienie w zakresie wskazanym w Sekcji VI. 2 SWZ:- podstawy wykluczenia a) w zakresie podstaw wykluczenia z art. 108 ust. 1 pkt 1) – 6) ustawy Pzp – oświadcze-nie należy złożyć w formie JEDZ; zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. b) w zakresie podstaw wykluczenia z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrai-nę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego – oświadczenie należy złożyć w formie JEDZ, zaznaczając odpowiednią odpowiedź w części III sekcja D; c) w zakresie podstaw wykluczenia z art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. – oświadczenie należy złożyć zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ. Oświadczenia te stanowią dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane podmiotowe środki dowodowe, wskazane w Sekcji VIII pkt 2 SWZ. 2. Oświadczenia i dokumenty składane na wezwanie 2.1. Zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie: a) art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp; b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego; − sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1689), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 6 do SWZ ; 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach: o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp oraz w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 5k Rozporządzenia Unii Europejskiej nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1), ze zmianami; w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Wzór oświadczenia Wykonawcy potwierdzające aktualność informacji zawartych w ww. oświadczeniach stanowi – Załącznik nr 7 do SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30192113 Tonerkassetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 – materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących HP, Xerox
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.1. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 – materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących Lexmark
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.2. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 – materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących Brother, Canon, Epson, Konica Minolta, OKI, Rhino, Ricoh, Samsung, Triumph Adler, Zebra
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.3. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 – materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących Kyocera
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.4. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 – oryginalne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących HP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.5. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 – oryginalne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących Kyocera, Triumph Adler
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.6. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 – oryginalne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących Canon, Epson, Sharp
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.7. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 –oryginalne materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących 3D S8 Pro Bundle
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących dla CBŚP, BSWP, CBZC, KWP w Katowicach oraz jednostek podległych na lata 2026-2028 . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3.8. do SWZ
Interne Kennung: ZP-2380-41/2026 Zadanie 8