See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcových dohod na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Veřejná zakázka je dle § 35 Zákona rozdělena na 5 části: P.č. Název části zakázky 1. RD na přepravu závaží ČMI – OI České Budějovice 2. RD na přepravu závaží ČMI – OI Most 3. RD na přepravu závaží ČMI – OI Pardubice 4. RD na přepravu závaží ČMI – OI Kroměříž 5. RD na přepravu závaží ČMI – OI Brno Na každou část zakázky bude uzavřena samostatná rámcová dohoda. Dodavatel může podat nabídku buď na jednu část, nebo i na libovolný počet částí.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka na služby, rozdělená na části.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60182000 Vermietung von Schwerlastwagen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027 - Brno
Beschreibung: Předmětem 5. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Pobočka Brno.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI Brno – 2025 až 2027
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 Zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku spočívající v inflační doložce, přičemž podmínky předmětné změny závazku jsou blíže konkretizovány v závazných vzorech návrhů Rámcových dohod, které tvoří přílohy č. 1a, 2a, 3a, 4a a 5a zadávací dokumentace. Dále je ve vzorech návrhů rámcových dohod definována možnost změny ceny nafty. Ceny nafty budou brány dle cen ČSÚ, dostupných na internetových stránkách: https://www.czso.cz/csu/czso/setreni-prumernych-cen-vybranych-vyrobku-pohonne-hmoty-a-topne-oleje-casove-rady
Los: LOT-0004
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027 - Kroměříž
Beschreibung: Předmětem 4. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Pobočka Kroměříž.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI Kroměříž – 2025 až 2027
Los: LOT-0003
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027 - Pardubice
Beschreibung: Předmětem 3. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Pobočka Pardubice.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI Pardubice – 2025 až 2027
Los: LOT-0001
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027 - České Budějovice
Beschreibung: Předmětem 1. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Pobočka České Budějovice.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI ČB – 2025 až 2027
Los: LOT-0002
Titel: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI – 2025 až 2027 - Most
Beschreibung: Předmětem 2. části veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na poskytování služeb spočívajících v přepravě a manipulaci se závažím zadavatele na základě objednávek předaných dodavateli zadavatelem a služeb spočívajících v uskladnění závaží, pokud je tak v zadávací dokumentaci stanoveno. Pobočka Most.
Interne Kennung: RD na uskladnění a přepravu závaží ČMI Most– 2025 až 2027