See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup wraz z dostawą wyposażenia dla kierunku fizjoterapia w Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Przemyślu
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na trzy zadania częściowe: 1. Zadanie częściowe Nr 1- Wyposażenie pracowni Fizykoterapii 2. Zadanie częściowe Nr 2- Wyposażenie pracowni Kinezyterapii 3. Zadanie częściowe Nr 3- Wyposażenie specjalistycznych pracowni Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1A, 1B, 1C do SWZ – Opisie przedmiotu zamówienia. Zamawiający wymaga, aby oferowany przedmiot zamówienia odpowiadał standardom jakościowym i technicznym, wynikającym z funkcji i przeznaczenia, był wolny od wad fizycznych i prawnych, nie był obciążony żadnymi prawami na rzecz osób trzecich. Sprawdzenie przedmiotu zamówienia będzie polegało na upewnieniu się, że przedmiot dostawy jest wolny od wad fizycznych, działa zgodnie z przeznaczeniem, a w szczególności odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia zawartemu w wybranej ofercie. Wymagania dotyczące gwarancji zostały szczegółowo określone w projektowanych postanowieniach umowy- załącznik nr 5A, 5B, 5C do SWZ. Minimalny okres gwarancji wynosi 2 lata. Okres gwarancji stanowi kryterium oceny ofert dla wszystkich zadań częściowych
Vorherige Bekanntmachung: 76634-2025
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/02/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nr 1- Wyposażenie pracowni Fizykoterapii
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 1- Wyposażenie pracowni Fizykoterapii Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1A do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/02/25 cz. 1
Los: LOT-0002
Titel: Nr 2 - Wyposażenie pracowni Kinezyterapii
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 2- Wyposażenie pracowni Kinezyterapii - Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1B do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/02/25 cz. 2
Los: LOT-0003
Titel: Nr 3 - Wyposażenie specjalistycznych pracowni
Beschreibung: Zadanie częściowe Nr 3 Wyposażenie specjalistycznych pracowni - Przedmiot i zakres zamówienia został opisany w załączniku nr 1C do SWZ – Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: PANS-DIZ/382/I/02/25 cz. 3