2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka 1 ks traktoru kategorie T1 - 2026
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka 1 ks nového a nepoužitého kolového traktoru splňujícího minimální technické parametry definované v Příloze č. 8 ZD. Součástí dodávky je doprava do místa plnění, předvedení funkčnosti, zaškolení obsluhy a předání veškeré dokumentace, tzn. návod k obsluze v ČJ, technický průkaz, záruční listy. Součástí předmětu plnění je poskytování plného bezplatného pravidelného servisu – materiál, práce, doprava technika, po dobu 48 měsíců nebo do nájezdu 5 000 mth. Traktor bude předán s plnou nádrží pohonných hmot a aditiv a bude vybaven povinnou výbavou dle platných předpisů ČR včetně lékárničky a hasicího přístroje.
Interne Kennung: ZN/7/EKÚ/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001