See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Těžby a související lesnické práce na LHC Městské lesy Plzeň 2025 - 2026
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody (dále též „rámcová smlouva“) podle § 131 a násl. zákona s více dodavateli (min. dva pro každou část veřejné zakázky) za účelem poskytování služeb, jež spočívají v těžbách a dalších lesnických činnostech (přiblížení, zalesňování, ožin, nakládání s klestem, stavba oplocenek). Jednotlivé veřejné zakázky budou v závislosti na aktuální potřebě zadavatele realizovány jako dílčí plnění, jejichž realizace proběhne samostatně. Na základě uzavřené rámcové dohody budou zadávány veřejné zakázky postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Všechny podmínky plnění veřejných zakázek na jednotlivé části jsou obsaženy v rámcové dohodě. Zakázka je členěna na části. Části zakázky, pro které bude uzavřena rámcová dohoda, jsou podrobně specifikovány v technologických listech, které jsou přílohou č. 1 zadávací dokumentace a přílohou rámcové dohody. Území LHC Městské lesy Plzeň je členěno na spravované lesní úseky a je vymezeno porostní mapou – přílohou č. 2, která je nedílnou součástí zadávacích podmínek. Jednotlivé zakázky na základě uzavřené rámcové dohody budou zadávány na základě výzev (minitendrů) k uzavření dílčí smlouvy o dílo, ve kterých bude s ohledem na konkrétní podmínky přesně vymezen předmět konkrétní zakázky a budou upřesněny podmínky plnění, zejména předmět dílčí smlouvy o dílo (činnost dle technologického listu), místo plnění, předpokládaná hodnota plnění, akceptovatelná cena vycházející z uzavřené rámcové dohody a případně další speciální podmínky plnění. Akceptací dílčí výzvy vznikne povinnost dodavatele provést plnění podle následně uzavřené dílčí smlouvy o dílo. Tento proces je pracovně označen jako minitendr. Dodavatelé, se kterými bude uzavřena rámcová dohoda, budou na činnosti v minitendrech písemně v elektronické podobě vyzýváni prostřednictvím elektronického nástroje.
Interne Kennung: 948-621/31/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211500 Baumpflege, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. část – Zalesňování - štěrbinová sadba do nepřipravené půdy
Beschreibung: Části zakázky, pro které bude uzavřena rámcová dohoda, jsou podrobně specifikovány v technologických listech, které jsou přílohou zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 002
Haupteinstufung (cpv): 77231600 Aufforstung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Cenu za dílo je možno v průběhu plnění této veřejné zakázky překročit pouze v případě, že dojde ke změnám daňových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové (fakturované) ceny (zejména v případě změny sazby daně z přidané hodnoty), nebo pokud zadavatel provede změnu závazku z rámcové dohody v souladu s ustanoveními § 100 a § 222 zákona, tj. bude např. navýšena cena vlivem inflace. Zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1) zákona vyhrazuje pro případ nárůstu inflace možnost změny závazku, a to až do výše maximálně 10% původní nabídkové ceny na každou jednotlivou část veřejné zakázky. Nabídkové ceny lze počínaje nabytím účinnosti rámcové dohody upravit za podmínky, že míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen k předchozímu měsíci (základní období je měsíc, v němž zadavatel obdržel nabídky účastníků = 100%) naroste. Celková předpokládaná hodnota s využitím vyhrazené změny závazku činí 27.500.000,- Kč bez DPH. Změny v rámcové dohodě lze činit pouze formou písemného dodatku k rámcové dohodě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem, a způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku).
Los: LOT-0010
Titel: 10. část – Ochrana kultur proti buřeni - 2. ožin + 3. ožin - křovinořezem
Interne Kennung: 010
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Los: LOT-0003
Titel: 3. část – Zalesňování - štěrbinová sadba do připravené půdy po mechanické přípravě
Interne Kennung: 003
Los: LOT-0004
Titel: 4. část – Oplocenky - stavba z pletiva
Interne Kennung: 004
Los: LOT-0005
Titel: 5. část – Oplocenky - stavba dřevěných oplocenek
Interne Kennung: 005
Los: LOT-0006
Titel: 6. část – Oplocenky – stavba z pletiva včetně dodání veškerého materiálu
Interne Kennung: 006
Los: LOT-0007
Titel: 7. část – Ochrana kultur proti buřeni - 1. ožin
Interne Kennung: 007
Los: LOT-0008
Titel: 8. část – Ochrana kultur proti buřeni - 2. ožin + 3. ožin
Interne Kennung: 008
Los: LOT-0009
Titel: 9. část – Ochrana kultur proti buřeni - 1. ožin - křovinořezem
Interne Kennung: 009
Los: LOT-0001
Titel: 1. část – Zalesňování - jamková sadba do připravené i nepřipravené půdy
Interne Kennung: 001
Beschreibung der Optionen: Cenu za dílo je možno v průběhu plnění této veřejné zakázky překročit pouze v případě, že dojde ke změnám daňových právních předpisů, které budou mít prokazatelný vliv na výši nabídkové (fakturované) ceny (zejména v případě změny sazby daně z přidané hodnoty), nebo pokud zadavatel provede změnu závazku z rámcové dohody v souladu s ustanoveními § 100 a § 222 zákona, tj. bude např. navýšena cena vlivem inflace. Zadavatel si ve smyslu ustanovení § 100 odst. 1) zákona vyhrazuje pro případ nárůstu inflace možnost změny závazku, a to až do výše maximálně 10 % původní nabídkové ceny na každou jednotlivou část veřejné zakázky. Nabídkové ceny lze počínaje nabytím účinnosti rámcové dohody upravit za podmínky, že míra inflace vyjádřená přírůstkem indexu spotřebitelských cen k předchozímu měsíci (základní období je měsíc, v němž zadavatel obdržel nabídky účastníků = 100 %) naroste. Celková předpokládaná hodnota s využitím vyhrazené změny závazku činí 27.500.000,- Kč bez DPH. Změny v rámcové dohodě lze činit pouze formou písemného dodatku k rámcové dohodě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem, a způsobem, který bude v souladu se zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 zákona (Změna závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku).
Los: LOT-0011
Titel: 11. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení (vyvážecí souprava) na OM, manipulace na P (OM) do 30 m3/ha
Interne Kennung: 011
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
Los: LOT-0012
Titel: 12. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vyvážení (vyvážecí souprava) na OM, manipulace na P (OM) nad 30 m3/ha
Interne Kennung: 012
Los: LOT-0013
Titel: 13. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení (UPKT, SLKT) na OM, manipulace na OM do 30 m3/ha
Interne Kennung: 013
Los: LOT-0014
Titel: 14. část – Těžba dřeva mýtní úmyslná i mýtní nahodilá JMP, přibližování formou vlečení (UPKT, SLKT) na OM, manipulace na OM nad 30 m3/ha
Interne Kennung: 014
Los: LOT-0015
Titel: 15. část – Mýtní těžba dřeva harvestorovou technologií
Interne Kennung: 015
Los: LOT-0016
Titel: 16. část – Mýtní i předmýtní těžba harvestorovou technologií včetně odkorňování
Interne Kennung: 016
Los: LOT-0017
Titel: 17. část – Těžba dřeva předmýtní úmyslná harvestorovou technologií do průměrné hmotnatosti 0,30 m3 (probírky)
Interne Kennung: 017
Los: LOT-0018
Titel: 18. část – Drcení klestu a těžebních zbytků s ponecháním na lokalitě P
Interne Kennung: 018
Haupteinstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung