2. Verfahren
Verfahren
Titel: MONITORING BEZPOŚREDNI PTAKÓW SZPONIASTYCH, PUCHACZA I KRUKA W ROKU 2026 NA TERENIE NADLEŚNICTWA SZKLARSKA PORĘBA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na monitoringu bezpośrednim ptaków szponiastych puchacza i kruka w roku 2026 na terenie Nadleśnictwa Szklarska Poręba. Powierzchnie monitoringowe, których dotyczy wykonanie usługi będącej przedmiotem zamówienia, położone są w Leśnictwach: Kamienno, Orle, Zieleniec, Jakuszyce, Szklarska Poręba, Rozdroże, Roztoka, Szronowiec, Kamieńczyk. Ze względu, iż cietrzew zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 16 grudnia 2016 r. w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt (Dz.U. z 2022 r., poz. 2380) jest gatunkiem objętym ścisłą ochroną gatunkową, w celach bezpieczeństwa, wykaz jego ostoi zostanie przedstawiony Wykonawcy w terminie do trzech (3) dni od daty zawarcia umowy. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Razem dla natury – ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo” (OPL2). Niniejsze zamówienie współfinansowane jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Fundusze Europejskiego na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 815140-2025
Interne Kennung: SA.270.13.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90711500 Umweltüberwachung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001